Významná nadnárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá nové spolupracovníky/-ce na pozici:

Účetní správy pohledávek - junior (m/ž)

Co budete dělat:

  • samostatné účtování a sledování stavu a pohybu na účtech zúčtovacích vztahů ke svěřeným odběratelům
  • spolupráce s finančními účtárnami odběratelů
  • samostatné vystavování a účtování ručních odběratelských faktur, přefakturace
  • spolupráce při procesu vymáhání pohledávek (upomínky)
  • spolupráce na závěrkách (měsíční, čtvrtletní, roční)

Požadujeme

  • pečlivost
  • flexibilitu
  • SŠ nebo SOU ekonomického zaměření
  • praxe v oboru vítána
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • přítomnostní bonus 1.500- Kč
  • karta k využívání sportovních aktivit plně hrazená zaměstnavatelem (Multisport.cz)
  • příspěvek na stravování
  • celou řadu zajímavých benefitů
  • možnost osobního růstu a průběžné vzdělávání

Společnost
BORGERS CS spol. s r. o.
Adresa
Stehlíkova 1111, Rokycany – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.