Bombardier Transportation je členem skupiny Alstom, která celosvětově zaměstnává více jak 75 000 lidí. Věnujeme se zajištění mobility v dnešním světě a inovacím v této oblasti. V České republice máme výrobní závod v České Lípě v areálu s více než stoletou tradicí. Vyrábíme zde svařované komponenty pro vlaky, tramvaje a metro.

Do našeho týmu nyní hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici:

EHS Specialista Junior

Pracovní náplň

  • Zajišťování bezpečného a zdraveného prostředí uvnitř firmy.
  • Spolupráce s interními zdroji pro dosažení cílů EHS (Environment and Health Safety).
  • Podpora rozvíjení kultury životního prostředí uvnitř firmy.
  • Poskytování podpory pracovníků pracovišť uvnitř firmy, aby nedošlo ke zraněním, poškozením zařízení či vybavení, požáru a znečišťování životního prostředí.
  • Podpora EHS Managera – zajišťování hlášení, záznamů, vyšetřování, analýz nehod či incidentů za účelem nápravy a implementace preventivních akcí.

Požadavky

  • Pozice vhodná i pro osobu bez odborné způsobilosti
  • Předchozí praxe v oblasti BOZP alespoň 1,5 roku (postačující je i brigáda v oboru při studiu)
  • Zaměření na BOZP a ekologii
  • Ochota rozvíjet se a učit se
  • Týmový duch
  • Excel
  • Jazykové znalosti výhodou

Nabízíme

  • Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnost a možnost dalšího profesního růstu
  • Při dlouhodobé spolupráci možnost získat odbornou způsobilost v oboru
  • Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • Měsíční prémie za výsledky práce a odměny, roční výkonnostní odměnu
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • Dotované závodní stravování
  • Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • Sportovní a kulturní aktivity a zvýhodněné mobilní tarify

Společnost
Bombardier Transportation Czech Republic a.s.
Adresa
Svatopluka Čecha 1205/12, Česká Lípa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ekolog, Technik BOZP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bombardier Transportation Czech Republic a.s., Kateřina Pechková
773 795 203