Společnost Bohemia Rings s.r.o. vyrábí komponenty v oblasti přesného strojírenství zejména pro segment větrné energetiky, dále speciální příruby a díly pro železniční a petrochemický průmysl. Na trhu působíme již 23 let. Na jaře 2018 se naše společnost stala součástí ocelářské skupiny Třinecké železárny / Moravia Steel a zároveň si přivlastnila i tradiční logo největší české hutě - tři kladívka v kruhu.

Specialista online martetingu

Náplň práce:

- správa PPC kampaní - Adwords a Sklik

- příprava, realizace a vyhodnocování efektivity marketingových kampaní

- analýza dat - Google Analytics

- zlepšování SEO pozice na vyhledávačích

- příprava grafických materiálů a podkladů, tvorba newsletterů

- zodpovědnost za ekonomické výsledky kampaní

- správa webových stránek, e-shopu, facebooku a instagramu

- remarketing

Požadujeme:

- znalost Adwords a Sklik

- zkušenosti s PPC, SEO, Google Analytics a remarketingem

- znalost práce s grafickými programy (Adobe Photoshop,CorelDraw aj.)

- schopnost nacházet rychlé a efektivní řešení, tato obhájit a nést za ně odpovědnost

- spolehlivost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost

- logické a analytické myšlení

- perfektní znalost českého jazyka

Společnost
BOHEMIA RINGS s.r.o.
Adresa
Zámrsk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Grafik, Marketingový analytik, Marketingová strategie, Webdesigner, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.