Hledáme charismatickou osobnost plnou energie, která nám pomůže v oblasti rozvoje znalostí a dovedností našich zaměstnanců.
Máte zkušenost se vzděláváním dospělých? Tréninkem zaměstnanců? Umíte své zkušenosti dále předávat? Tak hledáme právě Vás.

Nabízíme Vám práci ve skvělém, přátelském a vzájemně se inspirujícím týmu, ve kterém chybíte už jen Vy. Ze začátku budete hodně cestovat mezi centrálou v Praze a pobočkou v Plzni, po její stabilizaci už budete pracovat převážně v Praze. Jsme velké moderní kontaktní centrum telefonního prodeje.

Náplň práce:

Tým školitelů má zodpovědnost za oblast tréninku, rozvoje zaměstnanců a koučinku od návrhu, vytvoření až po praktickou realizaci jednotlivých tréninkových plánů a materiálů dle potřeb společnosti a našich zaměstnanců. Vyhledává nedostatky ve fungování prodejních týmů a zajišťuje kroky vedoucí k jejich odstranění.

Budete se nejen podílet na návrzích školení, ale budete je i osobně realizovat.

Požadavky:

  • vysokoškolské / středoškolské vzdělání s maturitou
  • aktivní trenérská praxe min. 2 roky je nezbytná
  • zkušenost se školením měkkých dovedností (komunikace, prodej, námitky..) výhodou
  • zkušenost s aktivním telemarketingem výhodou
  • praxe v oblasti energetiky výhodou
  • dobrá znalost práce s MS Office (Excel a Powerpoint)
  • vynikající komunikační, prodejní a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • možnost osobního i profesního růstu
  • mobilní telefon a notebook i k soukromému užití
  • obědy ve vlastní firemní restauraci all inclusive
  • voda, sodovka, káva a horká čokoláda zdarma
  • kurzy AJ s rodilým mluvčím přímo na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc
  • zaměstnanecký tarif na vlastní spotřebu energií (až pro 4 domácnosti v rodině) - ročně můžete ušetřit až 5.000,- Kč na jednom odběrném místě
  • očkování proti chřipce 1x ročně zdarma
  • speciální odměna za doporučení nového zaměstnance až 24.000,- Kč

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát. Více informací o nás na www.bohemiadirect.cz

Společnost
Bohemia Direct Marketing a.s.
Adresa
Klatovská třída 3008/50, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Vzdělávání a školství, Trenér/školitel, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bohemia Direct Marketing a.s., Ria Čejková