Hledáme charismatickou osobnost plnou energie, která nám pomůže v oblasti rozvoje znalostí a dovedností našich zaměstnanců.
Máte zkušenost se vzděláváním dospělých? Tréninkem zaměstnanců? Umíte své zkušenosti dále předávat? Tak hledáme právě Vás.

Nabízíme Vám práci ve velkém moderním pražském kontaktním centru, ve skvělém, přátelském a vzájemně se inspirujícím týmu, ve kterém chybíte už jen Vy.

Náplň práce:

Tým školitelů má zodpovědnost za oblast tréninku, rozvoje zaměstnanců a koučinku od návrhu, vytvoření až po praktickou realizaci jednotlivých tréninkových plánů a materiálů dle potřeb společnosti a našich zaměstnanců. Vyhledává nedostatky ve fungování prodejních týmů a zajišťuje kroky vedoucí k jejich odstranění.

Budete se nejen podílet na návrzích školení, ale budete je i osobně realizovat.

Požadavky:

  • vysokoškolské / středoškolské vzdělání s maturitou
  • aktivní trenérská praxe min. 2 roky je nezbytná
  • zkušenost se školením měkkých dovedností (komunikace, prodej, námitky..) výhodou
  • zkušenost s aktivním telemarketingem výhodou
  • praxe v oblasti energetiky výhodou
  • dobrá znalost práce s MS Office (Excel a Powerpoint)
  • vynikající komunikační, prodejní a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • možnost osobního i profesního růstu
  • mobilní telefon a notebook i k soukromému užití
  • obědy ve vlastní firemní restauraci all inclusive
  • kurzy AJ s rodilým mluvčím přímo na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc
  • zaměstnanecký tarif na vlastní spotřebu energií (až pro 4 domácnosti v rodině) - ročně můžete ušetřit až 5.000,- Kč na jednom odběrném místě
  • očkování proti chřipce 1x ročně zdarma
  • speciální odměna za doporučení nového zaměstnance až 24.000,- Kč

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát. Více informací o nás na www.bohemiadirect.cz

O firmě

Bohemia Direct Marketing a.s.

Jsme specialisté na přímý marketing s tradicí od roku 2007. V roce 2015 jsme se stali součástí skupiny Bohemia Energy, kde se specializujeme na přímý prodej plynu a elektřiny a doplňkových produktů bez prostředníků, přímo od dodavatele. Jsme moderní procesně řízená firma, která se spoléhá na vlastní know how, vlastní vývoj software a vlastní tréninkové programy. A hlavně na vlastní úžasné zaměstnance. Nepromeškejte příležitost stát se jednou či jedním z nich.

Adresa
Kolbenova 931/40b, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Slovenština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Vzdělávání a školství, Trenér/školitel, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bohemia Direct Marketing a.s., Ria Čejková