Bohemia Direct Marketing a.s.

Jsme specialisté na přímý marketing s tradicí od roku 2007. V roce 2015 jsme se stali součástí skupiny Bohemia Energy, kde se specializujeme na přímý prodej plynu a elektřiny a doplňkových produktů bez prostředníků, přímo od dodavatele. Jsme moderní procesně řízená firma, která se spoléhá na vlastní know how, vlastní vývoj software a vlastní tréninkové programy. A hlavně na vlastní úžasné zaměstnance. Nepromeškejte příležitost stát se jednou či jedním z nich.

Bohemia Direct Marketing v číslech.

Uzavřených smluv na odběr plynu či elektřiny.
Úžasných kolegyň a kolegů.
Let od založení slavíme v květnu 2020

Proč pracovat v Bohemia Direct Marketing?


Jsme úžasní a jedineční, stejně jako Vy. Víme, že jen dobře naladění, skvěle motivovaní a správně vyškolení kolegové mohou podpořit náš úspěch. Děláme všechno pro to, aby přesně takoví mohli být všichni naši zaměstnanci. 

Víme, že příjemné a moderní pracovní prostředí, flexibilní organizace práce a pracovní doby, kvalitní stravování a pitný režim a cílený osobní a profesionální rozvoj jsou pro naše zaměstnance základem pro pracovní úspěchy. 

Nakonec, ale všichni pracujeme hlavně pro peníze a chceme mít dostatek volného času pro svůj osobní život a své blízké. Platíme v našem oboru nadstandardně dobře, detaily najdete v inzerátu u každé pozice. Naši obchodníci mají základní pracovní dobu jen sedm hodin denně a v závislosti na výkonu i velkou flexibilitu pracovní doby včetně možnosti práce z domova. Pokud Vám přijde sedm hodin moc,  protože se staráte o dítě školou povinné, či nemocné rodiče, můžete denně  pracovat hodin jen šest i méně. Ostatní specialisté a manažeři mají flexibilní pracovní dobu, také s možností práce z domova. 

Ve dnech, kdy pracujete z našich kanceláří, máte k dispozici po celý den nápoje včetně kávy a řady dalších teplých nápojů. V naší firemní jídelně si sami vyberete z široké nabídky polévek, teplých i studených jídel, salátů a ovoce. Naši nejvýkonnější zaměstnanci pak mají k dispozici i snídaňový bufet po příchodu do práce a celodenní stravování. 

Pokud si budete chtít od práce odpočinout, máme i dovolenou, samozřejmě o týden delší než je obvyklé. Ptáte se na další benefity? Ano máme, ale kdo dnes ne? Ale jeden ještě zmíníme - náš lektor angličtiny je rodilý mluvčí, zábavný chlapík, který Vás naučí přesně to, co potřebujete. A všechny kurzy jsou zdarma. Ostatně ty obědy a snídaně, káva, voda, i sodovka také.

A kromě toho je naše budova, stejně jako naše stanice metra bezbariérová, takže pracovat u nás můžete i na invalidním vozíku nebo s asistenčním psem. Máme rádi rozmanitost - hledáme muže i ženy, čerstvé absolventy, maminky po mateřské i aktivní seniorky a seniory. Na většinu pozic však musíte umět opravdu dobře česky nebo slovensky. Slovem i písmem.

Přijďte se k nám na to vše podívat, věříme, že už zůstanete. A pokud zrovna nemáme otevřené výběrové řízení právě na tu pozici, kterou hledáte? Dejte nám vědět, že u nás chcete pracovat, probereme s Vámi možnost uplatnění.

Videa z Bohemia Direct Marketing.

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Datum vystavení4. března

Datum vystavení2. března

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO KRAJ VYSOČINA

Bohemia Direct Marketing a.s.
Adresa kraj Vysočina
Datum vystavení2. března

Kde nás najdete? Přímo na stanici metra Kolbenova.

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.