Bohemia Direct Marketing a.s.

Jsme specialisté na přímý marketing s tradicí od roku 2007. V roce 2015 jsme se stali součástí skupiny Bohemia Energy, kde se specializujeme na přímý prodej plynu a elektřiny a doplňkových produktů bez prostředníků, přímo od dodavatele. Jsme moderní procesně řízená firma, která se spoléhá na vlastní know how, vlastní vývoj software a vlastní tréninkové programy. A hlavně na vlastní úžasné zaměstnance. Nepromeškejte příležitost stát se jednou či jedním z nich.

Bohemia Direct Marketing v číslech.

Uzavřených smluv na odběr plynu či elektřiny.
Úžasných kolegyň a kolegů.
Let od založení slavíme v květnu 2021

Proč pracovat v Bohemia Direct Marketing?

Jsme úžasní a jedineční, stejně jako Vy. Víme, že jen dobře naladění, skvěle motivovaní a správně vyškolení kolegové mohou podpořit náš úspěch. Děláme všechno pro to, aby přesně takoví mohli být všichni naši zaměstnanci. 

Víme, že příjemné a moderní pracovní prostředí, flexibilní organizace práce a pracovní doby, kvalitní stravování a pitný režim a cílený osobní a profesionální rozvoj jsou pro naše zaměstnance základem pro pracovní úspěchy. 

Nakonec, ale všichni pracujeme hlavně pro peníze a chceme mít dostatek volného času pro svůj osobní život a své blízké. Platíme v našem oboru nadstandardně dobře, detaily najdete v inzerátu u každé pozice. Naši obchodníci mají základní pracovní dobu jen sedm hodin denně a v závislosti na výkonu i velkou flexibilitu pracovní doby včetně možnosti práce z domova. Pokud Vám přijde sedm hodin moc,  protože se staráte o dítě školou povinné, či nemocné rodiče, můžete denně  pracovat hodin jen šest i méně. Ostatní specialisté a manažeři mají flexibilní pracovní dobu, také s možností práce z domova. 

Ve dnech, kdy pracujete z našich kanceláří, máte k dispozici po celý den nápoje včetně kávy a řady dalších teplých nápojů. V naší firemní jídelně si sami vyberete z široké nabídky polévek, teplých i studených jídel, salátů a ovoce. Naši nejvýkonnější zaměstnanci pak mají k dispozici i snídaňový bufet po příchodu do práce a celodenní stravování. 

Pokud si budete chtít od práce odpočinout, máme i dovolenou, samozřejmě o týden delší než je obvyklé. Ptáte se na další benefity? Ano máme, ale kdo dnes ne? Ale jeden ještě zmíníme - náš lektor angličtiny je rodilý mluvčí, zábavný chlapík, který Vás naučí přesně to, co potřebujete. A všechny kurzy jsou zdarma. Ostatně ty obědy a snídaně, káva, voda, i sodovka také.

A kromě toho je naše budova, stejně jako naše stanice metra bezbariérová, takže pracovat u nás můžete i na invalidním vozíku nebo s asistenčním psem. Máme rádi rozmanitost - hledáme muže i ženy, čerstvé absolventy, maminky po mateřské i aktivní seniorky a seniory. Na většinu pozic však musíte umět opravdu dobře česky nebo slovensky. Slovem i písmem.

Přijďte se k nám na to vše podívat, věříme, že už zůstanete. A pokud zrovna nemáme otevřené výběrové řízení právě na tu pozici, kterou hledáte? Dejte nám vědět, že u nás chcete pracovat, probereme s Vámi možnost uplatnění.

Videa z Bohemia Direct Marketing.

Kde nás najdete? Přímo na stanici metra Kolbenova.

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.