Jsme respektovanou, úspěšnou a inovativní nadnárodní skupinou firem BLOCK®, která již od roku 1991 navrhuje a realizuje funkčně nadčasové investiční celky s náročnými technologiemi a vysokou kvalitou prostředí (clean rooms solution). Profilujeme se jako projekční, inženýrská a dodavatelská firma se zkušenou skupinou techniků, technologů a inženýrů pro řízení a realizaci staveb. V našich 7 dceřiných společnostech pracuje více než 400 zaměstnanců. www.blockcrs.cz

ÚČETNÍ

Přidejte se do našeho finančního týmu ve Valašském Meziříčí.

Co Vás čeká:

  • kompletní agenda zahraničních faktur
  • účtování interních dokladů
  • komunikace se společnostmi ve skupině
  • spolupráce při zpracování DPH a kontrolního hlášení
  • spolupráce při měsíčních, čtvrtletních a ročních účetních uzávěrkách
  • spolupráce při auditu
  • budete součástí týmu účetních

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ ekonomického směru
  • znalost MS OFFICE (zejména Excel a Outlook)
  • znalost anglického jazyka (mírně pokročilý)
  • vhodné i pro ABSOLVENTY se vztahem k účetnictví
  • spolehlivost a schopnost zorganizovat si samostatně práci

Vítáme:

  • praxe na podobné pozici
  • zkušenosti s programem Helios Orange
  • alespoň základní znalost ruského jazyka

Nabízíme Vám:

  • Práci v perspektivní české firmě s mezinárodní působností
  • Možnost podílet se na vývoji největších projektů v ČR i zahraničí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + mimořádné hodnocení aktivity a iniciativy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové kurzy (hrazeny firmou, v pracovní době)
  • Podporu rozvoje a firemního vzdělávání
  • Příjemné, moderní pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Dovolenou 5 týdnů a další pestré firemní benefity např. stravenky, zvýhodněné telekomunikační služby a jiné
  • Firemní akce (zájezdy na lyže, hory/voda, sportovní a dětský den, bowling, vánoční večírek, teambuildingy aj.)

V případě, že Vás tato nabídka oslovila, kontaktujte nás!

Těším se na Vás!

Zdenka :)

Společnost
BLOCK a.s.
Adresa
Valašské Meziříčí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Ruština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.