Přidej se do týmu Bidli a pomáhej lidem plnit jejich sny o vlastním bydlení. Bidli je inovativní projekt, který neustále roste. Pracuje u nás více než 500 profesionálů, kteří se zabývají všemi oblastmi bydlení od financování, stavby domů, návrhů interiérů po realitní služby, development až po dodávku energií.

TEAM LEADER TÝMU REALITNÍCH PRŮVODCŮ (BRNO)

Co vás čeká

Největší projekt služeb pro bydlení v ČR otevírá výběrové řízení na pozici Team Leadera realitního týmu. Hledáme člověka s obchodním myšlením, který převezme zodpovědnost za tým obchodníků a chod realitního segmentu v našem portfoliu.

Tvojí hlavní náplní práce bude rozvoj týmu, vedení, podpora a vzdělávání svých lidí k naplňování obchodních cílů.

Nabízíme příležitost seberealizace. K tomu potřebujeme odvážného lídra s tahem na branku a silnou vnitřní motivací budovat a řídit dlouhodobě prosperující byznys.

Kdy se přidáš do našeho týmu?

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ZKUŠENOST Z OBLASTI REALIT PODMÍNKOU
  • obchodovat a orientovat se v segmentu realit
  • umět vést a motivovat lidi a být týmovým hráčem
  • mít zájem o svůj další odborný a osobností rozvoj
  • pracovat v rychlém tempu, nevzdávat se a být nejlepší
  • mít obchodního ducha a nadšení pro práci
  • komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování

Co vám můžeme nabídnout?

  • časovou flexibilitu – svou pracovní dobu si doslova organizujete sami
  • moderní pracovní prostředí
  • firemní developerské projekty
  • provizní odměňovací systém ze všech služeb Bidli
  • interní vzdělávací a rozvojový program
  • dotované mobilní tarify a elektroniku
  • příspěvky na auto, vlastní dětské tábory
  • zázemí silné bankovní skupiny za zády s obratem 22 mld. Kč
  • vynikající pracovní prostředí, kde se rozhodně nebudeš nudit
  • podporu kolegů v zapracování a při rozvoji svých lidí
  • scházíme se pracovně i soukromě, není to pro nás jen práce
  • firemní akcie
  • v neposlední řadě nadstandardní finanční podmínky na trhu

Zní Vám to jako práce snů? Vystřelte svou kariéru výše! Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit.

Společnost
BIDLI holding, a.s.
Adresa
Hybešova 985/30, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Realitní makléř, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

BIDLI holding, a.s., Marie Křížová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.