Přidej se do týmu Bidli a pomáhej lidem plnit jejich sny o vlastním bydlení. Bidli je inovativní projekt, který neustále roste. Pracuje u nás více než 500 profesionálů, kteří se zabývají všemi oblastmi bydlení od financování, stavby domů, návrhů interiérů po realitní služby, development až po dodávku energií.

OBLASTNÍ MANAŽER/KA TÝMU REALITNÍCH MAKLÉŘŮ

Co vás čeká

Největší projekt služeb pro bydlení v ČR otevírá pozici Oblastní manažer/ka realitního týmu. Hledáme člověka s obchodním myšlením, který převezme zodpovědnost za tým obchodníků a chod realitního segmentu v našem portfoliu.

Strategickým cílem a hlavní náplní práce oblastního manažera bude další rozvoj týmu, rozvoj obchodních aktivit jako akviziční činnost, vedení, podpora a vzdělávání svých lidí k naplňování obchodních cílů.

Nabízíme příležitost seberealizace. K tomu potřebujeme odvážného lídra s tahem na branku a silnou vnitřní motivací budovat a řídit dlouhodobě prosperující byznys.

Kdy se přidáš do našeho týmu?

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ZKUŠENOST Z OBLASTI REALIT PODMÍNKOU
  • obchodovat a orientovat se v segmentu realit
  • umět vést a motivovat lidi a být týmovým hráčem
  • mít zájem o svůj další odborný a osobností rozvoj
  • pracovat v rychlém tempu, nevzdávat se a být nejlepší
  • mít obchodního ducha a nadšení pro práci
  • komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování

Co vám můžeme nabídnout?

  • časovou flexibilitu – svou pracovní dobu si doslova organizujete sami
  • moderní pracovní prostředí
  • firemní developerské projekty
  • provizní odměňovací systém ze všech služeb Bidli
  • interní vzdělávací a rozvojový program
  • dotované mobilní tarify a elektroniku
  • příspěvky na auto, vlastní dětské tábory
  • zázemí silné bankovní skupiny za zády s obratem 22 mld. Kč
  • vynikající pracovní prostředí, kde se rozhodně nebudeš nudit
  • podporu kolegů v zapracování a při rozvoji svých lidí
  • scházíme se pracovně i soukromě, není to pro nás jen práce
  • firemní akcie
  • v neposlední řadě nadstandardní finanční podmínky na trhu

Zní Vám to jako práce snů? Vystřelte svou kariéru výše! Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis. Budeme se těšit.

Společnost
BIDLI holding, a.s.
Adresa
Jindřišská 889/17, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Account Manager, Finanční poradce, Úvěrový specialista, Realitní makléř, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

BIDLI holding, a.s., Marie Křížová