Jsme průvodci na cestě za novým domovem. Spojili jsme zkušenosti a znalosti z realit, financování bydlení a stavění domu, abychom všem ukázali novou a přímou cestu - jak být jednoduše doma. Přidejte se k nám. Bidli - Jednoduše doma.

Realitní makléř - Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek

Pro pobočky - oblast Moravskoslezský kraj - hledáme průvodce bydlením - realitní makléře.

Práce se zázemím na regionálním ředitelství Ostrava a na pobočkách Karviná a Frýdek-Místek.

Silná spolupráce s bankou, hypotečními specialisty a vlastním stavebním oddělením.

Co vás čeká:

  • zázemí silné finanční společnosti
  • bezkonkurenční produktové portfolio
  • klienti se schváleným hypotečním financováním
  • práce s poptávkou i s nabídkou nemovitostí
  • spolupráce v tandemu s hypotečním makléřem
  • min.roční příjem 600 000,-Kč

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • chuť podnikat s jedničkou na trhu v oblasti hypoték
  • uživatelskou znalost práce na PC a internetu
  • umění vyjednávat a ochotu komunikovat
  • aktivní přístup a silnou schopnost práce v týmu

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • naslouchat a tvořit bydlení podle představ našich klientů
  • pracovat v oblasti B2B
  • navazovat pevné klientské vazby
  • obchodně uvažovat v dlouhodobém horizontu

Co vám můžeme nabídnout:

  • bezplatnou realitní akademie
  • vedení zkušených spolupracovníků
  • interní vzdělávací a rozvojový program
  • flexibilní pracovní dobu, home office
  • firemní developerské projekty
  • množství firemních benefitů

Společnost
BIDLI holding, a.s.
Adresa
Janáčkova 3277/22a, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá) nebo Ruština (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Stavebnictví a reality, Makléř, Realitní makléř, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

BIDLI holding, a.s., Kamila Krejčí