Jsme BH Securities a na kapitálovém trhu se pohybujeme od jeho vzniku jako člen Burzy cenných papírů Praha a licencovaný obchodník. Za 26 let jsme získali bohaté zkušenosti a důvěru našich zákazníků. Mezi naše služby patří obchodování na kapitálových trzích, správa portfolií a investice prostřednictvím Fondů kvalifikovaných investorů. Ve firmě o 50 lidech vládne rodinná atmosféra a k tomu máme moderní kanceláře s vlastní kavárnou na prestižní adrese v Praze Na Příkopě.

OBCHODNÍK / MAKLÉŘ FRONT OFFICE

CO BUDETE DĚLAT?

  • Stanete se součástí elitního dealingového týmu jednoho z největších obchodníků s cennými papíry v ČR.
  • Budete naplno zaměřeni na akviziční činnost a rozšiřování portfolia zákazníků.
  • Budete různými formami zajišťovat přehled zákazníků o investičních možnostech nabízených firmou.
  • Budete partnery pro potenciální investory, hodnotit jejich investiční potřeby a oslovovat je s tématy, která jsou jim blízká. Naše produktová řada totiž mimo jiné zahrnuje investice do nemovitostí, rostoucích firem nebo alternativ v podobě historicky významných automobilů či fyzického zlata.
  • Posouvat svou kariéru díky spolupráci se špičkovými prodejci, obchodním i produktovým školením.
  • Pracovat za podpory firemních analytiků a hlavního ekonoma Štěpána Křečka, kterého znáte z médií.

Hledáme pozitivního, zkušeného či talentovaného obchodníka, bystrého vyjednavače, rozeného „profíka“, sebevědomého mluvčího s přesvědčovacími schopnostmi a dobrým společenským vkusem.

CO BYSTE MĚLI MÍT?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou a vyšší
  • Opravdový zájem a znalosti o kapitálových trzích, investičních produktech a produktech finančního trhu
  • Všeobecný přehled a chuť se učit od nejlepších
  • Schopnost kvalitně reprezentovat a být přirozeně komunikativní
  • Profesionalitu a nadšení
  • Osobní přístup, Férovost, Slušnost, Lidskost a Transparentnost

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Odměna závisí na Vašem přínosu, 2 měsíce po zapracování by však neměla klesnout pod 70 000 Kč a po roční praxi u nás pod 100 000 Kč
  • Moderní kanceláře na prestižní adrese Na Příkopě v centru Prahy
  • Firemní kavárna
  • Odborná příprava ke složení makléřské zkoušky
  • Zázemí stabilní společnosti s šancí profesně růst s firmou, která roste už 26 let
  • Účast na společenských eventech, kde se firma prezentuje

BH Securities patří mezi legendy a matadory finančního trhu v ČR. Svoji pečlivě budovanou prestiž přenese i na Vás. Neváhejte se ozvat. Těšíme se na Vás.

Společnost
BH Securities a.s.
Adresa
Na příkopě 848/6, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Makléř, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

BH Securities a.s., Tomáš Matuška