BH Securities a.s.

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a členem Burzy cenných papírů Praha a.s. Společnost byla založena v roce 1993 krátce po transformaci ekonomiky. Na českém kapitálovém trhu se pohybujeme od jeho vzniku, nasbírali jsme bohaté zkušenosti, získali důvěru našich zákazníků a vybudovali si dobré jméno i pevnou pozici.

Pár čísel na začátek:

let na trhu
nás je ve firmě
skvělých investičních produktů

Jsme odlišní a zakládáme si na tom.

Náš kolektiv není obří, ale o to víc jsme flexibilní. A hlavně všichni táhneme za jeden provaz. Osobní přístup, široké portfolio, kontinuita a vlastní cesta. To je BH Securities.

O peníze investorů se úspěšně staráme už 25 let
Zapomeňte na zkostnatělé bankovní domy s upjatými úředníky. U nás v BHS to chodí jinak. Jako investor k nám můžete už s dvěma sty padesáti tisíci anebo několika miliony korun po ruce. Vždycky se k nám dovoláte a vždycky s Vámi bude mluvit reálná osoba. Osobní přístup je základ. Navíc máte jistotu, že tu svého obchodníka najdete třeba i po osmi letech. Své peníze investujete do něčeho, co Vás bude bavit a čemu můžete důvěřovat. A o to jde především.


Osobní přístup
Naše společnost se za čtvrt století svého působení hodně proměnila a vyrostla. Z původního obchodníka s cennými papíry jsme se stali značkou s rozsáhlým a rozmanitým portfoliem produktů. V minulosti i teď však u nás platilo a platí stále stejné pravidlo: každý klient je pro nás individualita a osobnost a přejeme si, aby byl spokojený úplně každý. Toto pravidlo se dá naplňovat pouze prostřednictvím skvělého týmu a osobního přístupu jednotlivce ke každému klientovi. Obojí naštěstí máme.


Pevná půda pod nohama
Při každé návštěvě na zákazníky čeká usměvavá recepční a odborníci, kteří jsou připraveni věnovat se Vám podle potřeby. V přátelské atmosféře si za chvilku budete připadat uvolněně, příjemně a dobře. „Není problém přijít a zeptat se, co můžeme nabídnout právě Vám. Naši obchodníci Vás uvítají v krásných kancelářských prostorách nebo příjemné kavárně, která je součástí budovy na pražských Příkopech.

První vklad je vzájemná důvěra
Pracujeme s lidmi a s jejich penězi. To jsou dvě velmi citlivé věci. Každému, kdo u nás investuje, nějakým způsobem zasahujeme do života. Je proto nutné budovat a především udržet důvěru klientů. Dobře si to uvědomujeme a stavíme na tom naši filozofii. Troufáme si říci, že její naplňování se nám v naprosté většině případů daří.

Investování pro zralé a pokročilé

Naši klienti s námi přirozeně rostou. Leckdy začínali třeba s menším portfoliem a postupně se spolu se vzrůstající důvěrou a zkušenostmi stali odvážnějšími. Občas jsou spolutvůrci toho, co jako firma nabízíme. A to je skvělé. Jsou to přesně ty kroky, které pomáhají k budování hlubší důvěry a pevnějších vztahů.


A čemu věříme?
Osobní přístup. Serióznost. Stabilita. Lidskost. Být transparentní. Chuť jít dopředu. Poctivost. Partnerství. Absolutní důvěra. Vývoj. Přátelská atmosféra. Klient jako individualita. Souhra. Práce srdcem. Portfolio, se kterým klienti souzní.

Koho hledáme?

OBCHODNÍK / MAKLÉŘ FRONT OFFICE

BH Securities a.s.
Adresa Praha – Nové Město
Datum vystaveníPřidáno dnes

S kým budete pracovat?

Julius Lukáč – foto
Julius Lukáč
vedoucí Klientského centra

"Kdybych tu skončil, tak nezůstanu v oboru, protože vím, že nenajdu lepší firmu. Řekli byste to také o svém současném místě?"

Štěpán Křeček – foto
Štěpán Křeček
hlavní ekonom

"Po 25 letech na kapitálovém trhu se tým BH Securities nachází ve skvělé formě a je fajn být při tom."

Pavel Borovička – foto
Pavel Borovička
produktový manažer BH Securities

"Každé dva tři roky žije firma něčím jiným. Vývoj a dynamika jsou pro mě motorem, který mě tu drží a zároveň pohání vpřed. A pak samozřejmě lidé. V několika desítkách zaměstnanců umíme obsloužit tisíce klientů. To může dokázat jen skutečně sehraný tým."

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.