hledá vhodné uchazeče na pozici

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

* metodika účtování, daně z přidané hodnoty

* tvorba účetních rozvrhů

* příprava vnitřních předpisů v oblasti účetnictví

* práce s pokladnou a hotovostí

Požadujeme:

* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

* znalost účetnictví

Uvítáme:

* znalost práce v IS Státní pokladna výhodou

* znalost práce v systému GINIS výhodou

Nabízíme:

* zajímavou a zodpovědnou práci v ekonomické oblasti

* zázemí prestižní státní organizace a jistotu zaměstnání (danou zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů)

* benefity: např. 30 dnů dovolené, možnost využití vlastních rekreačních zařízení, možnost ubytování, lékařská péče

Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení dle zákona č.361/2003 Sb. O služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice skrz odpovědní tlačítko níže nebo na adresu:

Personální odbor
P.O. Box 1 (pracoviště 6)
Praha 57 - 150 07

Společnost
Bezpečnostní informační služba
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Účetní, Referent, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bezpečnostní informační služba, Alena Stárková