Skupina BATIST je významný výrobce a dodavatel zdravotnických a hygienických produktů. Portfolie se zaměřuje na výrobky z gázy, buničité vaty, hygienické pomůcky i výrobky jednorázového rouškování.

Digital Marketing Manager

Co vás čeká

  • Zodpovědnost za vývoj produktu v oblasti online nákupů
  • Research, mapování, formulace problémů a definice produktových zadání
  • Jednání se zákazníky osobně i telefonicky
  • Rozvíjení produktového portfolia
  • Monitoring konkurence a jeho vyhodnocování
  • Nákup produktů od dodavatelů a jejích zařazení na trh
  • Zodpovědný za řízení PPC, SEO a dalších nástrojů
  • Řízení agentur

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Analytické myšlení
  • Znalost online marketingu a produktového managementu
  • Zkušenost s B2C E-Commerce je podmínkou
  • Znalost platformy Sales Force výhodou
  • AJ na úrovni C1

Společnost
BATIST Medical a.s.
Adresa
Karolinská 707/7, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Prodej a obchod, Marketingový analytik, Online Marketing, Webový analytik, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

BATIST Medical Holding a.s.