Co Vás čeká?

  • vyhodnocování změn a potřeb trhu v souladu s obchodní strategií banky, analýza konkurence
  • tvorba návrhů úprav produktové nabídky banky
  • příprava analýz úspěšnosti produktů a provádění potřebných korekcí
  • definování a popis pracovních postupů a parametrů produktů, produktové listy
  • spolupráce na zavádění nových produktů a jejich změn v informačních systémech banky
  • vyhotovení a zodpovědnost za obchodní podmínky produktů, sazebníky poplatků
  • realizace produktových školení
  • aktivní spolupráce s ostatními útvary napříč bankou

Jaká je naše představa o ideálním kandidátovi?

  • je zkušený v oblasti spotřebitelských úvěrů či hypoték
  • pokud vedl i projekty, jeho zkušenosti oceníme
  • chová se zodpovědně a loajálně, při práci nečeká jen pasivně na pokyny
  • získal vzdělání s maturitou či vysokoškolský diplom
  • MS Office ovládá na pokročilé úrovni
  • trestní bezúhonnost samozřejmostí

Čím Vás zaujmeme?

  • šancí pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost a možností být u zrodu něčeho nového
  • u nás najdete zajímavou a různorodou práci s dlouhodobou pracovní perspektivou
  • nabízíme finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost úspěšného kandidáta
  • Vaše obzory budeme dále rozšiřovat v rámci osobního rozvoje za podpory interního školitele
  • zaměstnaneckými benefity – 25 dní dovolené, 3 sickdays, stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • prací v příjemném moderním prostředí
  • možností být součástí malého týmu, kde Váš názor bude slyšet
  • vztahy utužujeme v rámci teambuildingu, kulturních, či sportovních aktivitách (ať už jsi cyklista, běžec, nebo jiný nadšenec, přijdeš si na své)

Datum nástupu:

  • dle dohody

Pokud splňujete výše uvedené předpoklady a máte zájem s námi spolupracovat, zašlete nám svůj profesní životopis, případně motivační dopis.

Společnost
Banka CREDITAS a.s.
Adresa
tř. Svobody 1194/12, Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Banka CREDITAS a.s., Barbora Moravcová
778 466 428