Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o.

Jsme první výrobce hliníkových nápojových plechovek v České republice. Nekonečně recyklovatelné obaly dodáváme především pivovarům a výrobcům nealkoholických nápojů z celého světa. Jsme součástí silné nadnárodní společnosti Ball Corporation působící ve více než 120 světových lokalitách.

Jak se nám daří?

JEDNIČKA VE VÝROBĚ PLECHOVEK
LET NA TRHU
MILIARD VYROBENÝCH PLECHOVEK

Proč k nám?

Ball znamená silného zaměstnavatele. Firmu, která má budoucnost a na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Vyrábíme unikátní produkt. Hliníkové plechovky jsou praktickým a pohodlným balením populárním po celém světe a zároveň i skvělou volbou z hlediska životního prostředí. 

Jak pracujeme?

Používáme unikátní technologie

Používáme unikátní technologie

Nápojové plechovky vyrábíme z hliníkového svitku s vysokým podílem recyklovaného materiálu. Tento vstupní materiál tváříme v postupných krocích až do podoby, v jaké plechovku znáte z prodejních pultů. Celý technologický proces nevyžaduje tepelné zpracování a probíhá za studena.

Nabízíme široký výběr produktů

Nabízíme široký výběr produktů

V našem závodě jsme schopni vyrábět nápojové plechovky se standardními ale i matnými, třpytivými, zářivými, termo nebo fluorescentními barvami. Plechovku dokážeme vyrobit matnou, lesklou i s hmatovým vjemem. Samozřejmostí je velká škála objemů vyráběných plechovek.

Jsme zodpovění vůči životnímu prostředí

Jsme zodpovění vůči životnímu prostředí

Nápojové plechovky jsou 100 % recyklovatelné, a proto i opakovaně použitelné. Jedná se o nejrecyklovanější nápojový obal na světě.

Benefity

Nadstandardní mzda

Příspěvek na dopravu

Stravenky

Jídelna na pracovišti

5 týdnů dovolené

Příspěvek na kurzy angličtiny

Příspěvek na penzijní připojištění

Smlouva na dobu neurčitou

Roční a mimořádné odměny

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.