AŽD Praha s.r.o., výrobní závod Brno, se zaměřuje na montáž elektronických sestav, elektromechanických vakuových sestav a celků pro elektronové mikroskopy a spektroskopy. Našim nejvýznamnějším zákazníkem je společnost Thermo Fisher Scientific (dříve FEI Company), se kterou spolupracujeme od roku 1999. Thermo Fisher Scientific představuje světového lídra v oblasti elektronové mikroskopie a spektroskopie. Hlavními odběrateli přístrojů jsou významné univerzity, velké farmaceutické společnosti nebo vývojová centra kosmického, polovodičového, těžebního, automobilového či leteckého průmyslu

V současné době s Thermo Fisher Scientific spolupracujeme na novém projektu a posilujeme tým v oddělení Nákup.

Pro tyto týmy aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici: Nákupčí/Logistik

Nákupčí/Logistik

Náplň práce:

  • Operativní i strategický nákup, efektivní zajištění materiálu
  • Optimalizace nákladů, zajištění včasnosti dodávek
  • Komunikace s dodavateli, udržování a rozvíjení vztahů
  • Provádění výběrových řízení na dodavatele
  • Úzká spolupráce s ostatními útvary ve společnosti
  • Občasné služební cesty – v rámci ČR cca 1x měsíčně, mimo ČR cca 1x ročně

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • znalost účetních dokladů – faktury, objednávky
  • zkušenost v oblasti logistiky a nákupu ve výrobní organizaci
  • základní znalost technických výkresů výhodou
  • dobré komunikační vlastnosti, schopnost týmové i samostatné práce
  • schopnost samostatného uvažování a rozhodování, organizační a analytické dovednosti
  • aktivní a odpovědný přístup při řešení komplexních problémů, přesnost a preciznost
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • znalost AJ na komunikativní úrovni, dobrá znalost PC, MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní české firmě, moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • pravidelná školení, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení
  • příspěvek na penzijní pojištění, stravenky v hodnotě 80 Kč, 5 týdnů dovolené,
  • Benefit karta na částku 5 800 Kč
  • čtvrtletní odměny, pro stálé zaměstnance mimořádné roční odměny ve výši 1,5 – 2 měsíčních platů
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, hledáme pracovníka na dlouhodobou spolupráci
  • zastávka MHD a vlakové nádraží v dosahu 5 minut chůze, kolárna v objektu
  • mzda 30 000 - 35 000 Kč
  • místo výkonu práce – AŽD Praha s.r.o., Gromešova 23, Brno – Řečkovice, 621 00
  • nástup možný ihned, pozice není vhodná pro absolventy

Kontaktní osoba: Lenka Prokešová, DiS. tel.: 549 122 197

Společnost
AŽD Praha s.r.o.
Adresa
Gromešova 2232/23, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Nákup, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AŽD Praha s.r.o., Lenka Prokešová, DiS.
549 122 197