AŽD Praha s.r.o., výrobní závod Brno, se zaměřuje na montáž elektronických sestav, elektromechanických vakuových sestav a celků pro elektronové mikroskopy a spektroskopy. Našim nejvýznamnějším zákazníkem je společnost Thermo Fisher Scientific (dříve FEI Company), se kterou spolupracujeme od roku 1999. Thermo Fisher Scientific představuje světového lídra v oblasti elektronové mikroskopie a spektroskopie. Hlavními odběrateli přístrojů jsou významné univerzity, velké farmaceutické společnosti nebo vývojová centra kosmického, polovodičového, těžebního, automobilového či leteckého průmyslu.

V současné době se společností Thermo Fisher Scientific spolupracujeme na novém projektu a hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektromechanik/Mechanik

Elektromechanik/Mechanik

Náplň práce:

  • Důkladné zaškolení na pracovní pozici, profesionální zácvik
  • Montáž mechanických sestav dle technické dokumentace
  • Montáž vakuových sestav v čistých prostorách
  • Kabelové propojování elektronických jednotek
  • Komunikace s konstruktéry, s útvary Řízení výroby a Řízení jakosti na denní bázi

Čisté prostory - vzduchotechnika, klimatizace, minimalizace prachových částic

Požadujeme:

  • Vzdělání minimálně SOU technického směru
  • Zkušenosti s jemnou mechanikou výhodou, schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Komunikativnost, schopnost týmové i samostatné práce, spolehlivost, ochota a zájem o práci
  • Základní znalost AJ – výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní české firmě, moderní pracovní prostředí
  • Příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, pravidelná školení, firemní rekreační zařízení
  • 5 týdnů dovolené, karta Benefit plus
  • Osvědčení dle vyhlášky 50 - školení i zkoušky na naše náklady (i při nástupu)
  • Osobní měsíční ohodnocení, pro stálé zaměstnance mimořádné roční odměny
  • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, vhodné i pro absolventy
  • Práce v jednosměnném provozu pondělí - pátek
  • Nástupní mzda 24 500 - 27 000 Kč v závislosti na praxi, po zapracování navýšení mzdy
  • Zastávka MHD a vlakové nádraží v dosahu 5 minut chůze, kolárna v objektu
  • Místo výkonu práce AŽD Praha, Gromešova 23, Brno – Řečkovice
  • Hledáme zaměstnance na dlouhodobou spolupráci, nástup možný ihned

Kontaktní osoba: Lenka Juráková, DiS. tel.: 549 122 197

O firmě

AŽD Praha s.r.o.

AŽD Praha je významným ryze českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií.

Adresa
Gromešova 2232/23, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 24 500 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektromechanik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AŽD Praha s.r.o., Alena Čadová
549 122 231