AŽD Praha s.r.o., výrobní závod Brno, se zaměřuje na montáž elektronických sestav, elektromechanických vakuových sestav a celků pro elektronové mikroskopy a spektroskopy. Našim nejvýznamnějším zákazníkem je společnost Thermo Fisher Scientific (dříve FEI Company), se kterou spolupracujeme od roku 1999. Thermo Fisher Scientific představuje světového lídra v oblasti elektronové mikroskopie a spektroskopie. Hlavními odběrateli přístrojů jsou významné univerzity, velké farmaceutické společnosti nebo vývojová centra kosmického, polovodičového, těžebního, automobilového či leteckého průmyslu.

V současné době s Thermo Fisher Scientific spolupracujeme na novém projektu a posilujeme tým v útvaru Vývojová skupina.

Pro tento tým aktuálně hledáme vhodné kandidáty na pozici: Konstruktér

Konstruktér

Náplň práce:

  • účast na projektech se zaměřením na spektroskopy
  • tvorba rozpisek, tvorba 2D a 3D výrobní dokumentace pro spektroskopy
  • reverse engineering, ověřování funkčnosti prototypů
  • technická podpora výrobního procesu, návrh a realizace výrobních přípravků
  • zavádění nových produktů z oblasti elektronové mikroskopie a spektroskopie do výroby
  • tvorba a aktualizace technologických postupů, provozních instrukcí a kontrolních předpisů
  • úzká spolupráce se zákazníkem převážně na technické bázi, komunikace a spolupráce
    s tuzemskými i zahraničními dodavateli

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní/elektro zaměření)
  • znalost CAD modelování (Siemens NX výhodou)
  • dobrý obecně technický přehled, orientace v technické dokumentaci
  • dobré komunikační vlastnosti, schopnost týmové i samostatné práce
  • schopnost samostatného uvažování a rozhodování
  • aktivní a odpovědný přístup při řešení komplexních problémů
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • hledáme zaměstnance na dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní české firmě, moderní pracovní prostředí
  • pravidelná školení, možnost zahraničních cest, jazykové kurzy, firemní rekreační zařízení
  • příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, 5 týdnů dovolené, Benefit karta
  • čtvrtletní odměny, osobní ohodnocení, pro stálé zaměstnance mimořádné roční odměny
  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, hledáme zaměstnance na dlouhodobou spolupráci
  • nástup možný ihned, vhodné i pro absolventy
  • nástupní mzda 26.000 – 35.000 Kč v závislosti na délce praxe, po zapracování navýšení mzdy
  • zastávka MHD a vlakové nádraží v dosahu 5 minut chůze, parkoviště a kolárna v objektu
  • místo výkonu práce – AŽD Praha, Gromešova 23, Brno – Řečkovice, 621 00

    Kontaktní osoba: Juráková Lenka, DiS., tel.: 549 122 197

Společnost
AŽD Praha s.r.o.
Adresa
Gromešova 2232/23, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AŽD Praha s.r.o., Alena Čadová
549 122 231