AŽD Praha s. r. o. je významným ryze českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. V těchto hlavních oblastech AŽD Praha s.r.o. zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků nejen v ČR, ale i v dalších skoro 20ti zemích Evropy, Asie a Ameriky.

Stavbyvedoucí

Popis pozice:

  • vedení pracovního týmu
  • jednání se subdodavateli a odběratelem
  • koordinace prací
  • fakturace zakázek

Požadujeme:

  • úplné odborné vzdělání s maturitou v oboru elektro
  • elektrotechnická způsobilost dle vyhl.č. 100/1995 Sb.
  • odborná praxe, zkušenosti s vedením kolektivu, organizační schopnosti
  • zkušenosti s prací na stavbách v zahraničí
  • znalost polského jazyka - výhodou
  • časová flexibilita, dobrá znalost PC, řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zajímavé zaměstnání ve stabilní české firmě
  • pravidelné školení a udržování odborné způsobilosti
  • čtyřdenní pracovní týden v rozsahu 37,5 hodin
  • platové zařazení dohodou v závislosti na odborné praxi
  • zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy

Nástup možný ihned nebo dohodou

Jedná se o práci v zahraničí - Polsko

Společnost
AŽD Praha s.r.o.
Adresa
Polepská 724, Kolín – Kolín IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Polština (Středně pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Elektrotechnika a energetika, Telekomunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AŽD Praha s.r.o., Blanka Prešinská
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.