Dceřiná společnost anglického výrobce hledá :

Technolog

Náplň práce:

Tvorba pracovních postupů a jejich optimalizace Odpovědnost za výstupy výrobních procesů a jejich soulad s požadavky kvality a bezpečnosti Zajišťování výrobních strojů a nástrojů Spolupráce s vývojovým oddělením na nových produktech Udržování a tvorba výrobní dokumentace

Nabízíme:

Zajímavou práci v zahraniční společnosti, získání zkušeností, osobní rozvoj
Výuka AJ v pracovní době
Příspěvek na stravování
Týden dovolené navíc
Odpovídající mzdové ohodnocení
Roční bonus za plnění osobních cílů
Podpora zdravého životního stylu

Požadavky:

Aktivní přístup, samostatnost, chuť a schopnost učit se novým věcem
SŠ vzdělání v oboru elektro, vhodné i pro čerstvé absolventy
Základní znalosti elektroniky, čtení v elektrodokumentaci
Znalost práce na PC, MS Office
Komunikativní znalost Aj

Společnost
Avire s.r.o.
Adresa
Okružní 2615, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Technika a vývoj, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik, Zkušební technik, Servisní technik, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel