Aves je silná společnost, která poskytuje nejvyšší kvalitu a úroveň bezpečnostních služeb, úklidových služeb a facility managementu po celé České republice již od roku 1991.
Stabilní a silné zázemí české společnosti s více než 1100 proškolenými zaměstnanci, moderní technikou a dlouholetými zkušenostmi dává klientům jistotu, že získají profesionální služby. Bezpečnost bez kompromisů, kvalitní úklid a údržba i kompletní správa nemovitostí a profesionální poradenství od jednoho dodavatele.
Aves je spolehlivý partner pro majitele a provozovatele administrativních budov, průmyslových areálů, obchodních řetězců, hotelů, bank, správních budov i nemocnic.

Projektový manažer/ka Ostrava

Máte zájem pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí na trhu a získat stabilní a trvalé zázemí s jistotou pravidelně vyplácené mzdy? Chcete mít možnost ovlivnit proces společnosti, být pánem svého času a získávat nové příležitosti? Jestli jsou Vaše odpovědi ano, kontaktujte nás!

Pro naši pobočku v Ostravě hledáme člověka, který má zkušenosti s řízením projektu a komunikací se zaměstnanci.

Co bude Vaším úkolem?

  • starat se o svěřené projekty, komunikovat s klienty i se zaměstnanci
  • řídit, vést a motivovat své podřízené
  • školit svůj tým, plánovat, zpracovávat měsíční výkaz práce
  • pravidelný report vedení společnosti

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ vzdělání či praxe v řízení projektů velkou výhodou
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • zkušenost s vedením lidí
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
  • dobrou znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • bydliště Ostrava či blízké okolí podmínkou

Co Vám nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení (až 45.000 Kč fix dle zkušeností)
  • práci na ŽL
  • služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook aj.
  • zajímavou a různorodou práci s vlastním harmonogramem
  • zázemí kanceláře v Ostravě

A vůbec... pojďme si o tom popovídat společně!

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT.

Těšíme se na nové kolegy, kteří s námi potáhnou za jeden provaz! :-)

Společnost
AVES PLUS, spol. s r.o.
Adresa
Plzeňská 60/18, Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Ostraha a bezpečnost, Prodej a obchod, Account Manager, Project Manager, Project Administrator, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

AVES PLUS, spol. s r.o., Adéla Teichmannová