Co Vás čeká?

  • administrativní činnost: pošta, zakládání složek zaměstnanců, příprava podkladů k pohovorům
  • práce ve výstrojním skladu: úklid uniforem, seřazování oblečení, příprava na prádelnu, drobný úklid-Hlavní činnost
  • tisk, skenování a kopírování dokumentů
  • podpora plynulého chodu personálního oddělení

Co od Vás očekáváme?

  • pracovitost, pozitivní přístup k práci
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • praxe v oblasti personalistiky výhodou a vítána

Co Vám nabízíme?

  • práci na HPP
  • možnost získat praxi v oblasti personalistiky a administrativy
  • zajímavé finanční ohodnocení

Společnost
AVES PLUS, spol. s r.o.
Adresa
Uzavřená 3673/5, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 25 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.