bezpečnostní agentura

Obchodní zástupce Brno

Pro naši pobočku v Brně hledáme člověka, který má zkušenosti s obchodem a ví, jak oslovit nové klienty, ale zároveň nezapomíná na ty stávající.

Náplň práce:

· navazování nových obchodních kontaktů

· komunikace se stávajícími zákazníky

· příprava nabídek včetně cenové kalkulace

· monitoring konkurence a trhu, vyjednání cenových podmínek, příprava smluv

Požadujeme:

· min. SŠ vzdělání

· velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

· orientaci na výkon, orientaci na zákazníka

· asertivitu, empatii, otevřenost

· samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti

· řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

· zajímavou práci ve stabilní společnosti

· motivační finanční ohodnocení

· provizní systém

· individuální rozvržení pracovní doby

· kancelář v Brně, mobilní telefon, notebook a služební automobil

Pokud Vás nabídka pracovní pozice zaujala, zašlete nám prosím strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

Společnost
AVES PLUS, spol. s r.o.
Adresa
Uzavřená 3673/5, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

AVES PLUS, spol. s r.o., Karolína Klejnová