Společnost zavedená na trhu hledá do svého týmu schopného a cílevědomého obchodního manažera s prokazatelnými obchodními výsledky.

Co bude Vaším úkolem?

  • zodpovědnost za vedení a činnost obchodního útvaru
  • tvorba obchodního plánu
  • jednání se stávajícími obchodními partnery
  • vyhledávání nových obchodních příležitosti
  • sledování trhu a výběrových řízení

Co od Vás požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • odborná zkušenost v obchodní sféře
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B

Co Vám nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • propracovaný provizní systém
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • profesionální zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv
  • obchodní kanceláře v Praze

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám životopis a rádi se s Vámi potkáme na osobním pohovoru!

Společnost
AVES PLUS, spol. s r.o.
Adresa
Počernická 272/96, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

AVES PLUS, spol. s r.o., Karolína Klejnová