Co bude Vaším úkolem?

• akvizice a tvorba obchodního plánu
• péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých obchodních vztahů
• vedení obchodních jednání
• příprava optimálních řešení potřeb zákazníka včetně cenových nabídek
• sledování trhu a výběrových řízení
• reporting vedení společnosti

Co od Vás požadujeme?

• min. SŠ vzdělání
• znalost obchodních postupů a prokazatelné obchodní výsledky
• kvalitní odborné vystupování, jistota v komunikaci s rozdílnými partnery
• vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
• spolehlivost, samostatnost
• bydliště v Brně či blízkém okolí
• ŘP sk. B

Co Vám nabízíme?

• fixní odměna 50.000 – 70.000 Kč
• 100% provizní ohodnocení
• profesionální zázemí stabilní společnosti
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• školení a vzdělávací kurzy
• služební vozidlo s užitím i pro soukromé účely

Společnost
AVES PLUS, spol. s r.o.
Adresa
Uzavřená 3673/5, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

AVES PLUS, spol. s r.o., Karolína Klejnová