Rád/a komunikuješ s lidmi a nenudí tě administrativa? Chceš získat zkušenosti ze všech odvětví HR ve velké společnosti? Pak se nám ozvi, rádi tě poznáme!

Náplň práce:

  • Správa e-learningových školení
  • Zpracovávání exekucí v programu SAP a komunikace s exekutorskými úřady
  • Administrativní podpora agendy vzdělávání zaměstnanců
  • HR projekty různého charakteru
  • Zadávání inzerce, obvolávání uchazečů, koordinace výběrových řízení
  • Správa CV uchazečů a participace u pohovorů
  • Administrativní podpora týmu a personální ředitelky

Požadujeme:

  • Min. SŠ
  • Samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci
  • Komunikativní, proklientsky orientovaná, samostatná osobnost, která si umí určovat priority
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook, SAP, Teamio a LinkedIn - výhodou)
  • Nástup duben 2022

Nabízíme:

  • Zajímavá a různorodá práce aneb nudit se u nás nebudeš
  • Pohodový a přátelský tým HR oddělení, u nás se v práci i zasměješ
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr – zástup za mateřskou dovolenou
  • 13. plat
  • Zdravotní volno
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Notebook a mobilní telefon

O AVE:
Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti obchodující na trhu odpadového hospodářství v centrální a východní Evropě. AVE působí v České Republice a na Slovensku. AVE poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství pro komunální a soukromé zákazníky a zajišťuje nejvyšší možnou technologickou a ekologickou úroveň zpracování odpadu.
AVE holding je součástí skupiny EP INDUSTRIES, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. Zahrnuje celou řadu podniků, které působí mimo odpadového hospodářství také v segmentech energetického strojírenství, dopravní infrastruktury a automobilového průmyslu.

Společnost
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Adresa
Pražská 1321/38, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Personalista, Referent, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., Kateřina Kloudová