Baví vás různorodá práce? Máte rád/a administrativu? Pečlivost a zodpovědnost je pro vás při práci klíčová? Pak se přidejte k nám!

Náplň práce:

  • Logistická organizace chodu skupiny vozidel (tvorba denních zpráv a jejich zpracování)
  • Komunikace se zákazníkem
  • Příprava podkladů pro logistické reporty
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Práce v interním systému SAP
  • Administrativní podpora dispečerům

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Znalost systému SAP výhodou, nikoli podmínkou
  • ŘP sk. B
  • Spolehlivost, zodpovědnost, přesnost
  • Samostatnost, loajalitu a pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • 13. plat
  • Zdravotní volno
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Notebook a mobilní telefon
  • Různorodou a odpovědnou práci
  • Nástup možný ihned

O AVE:
Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti obchodující na trhu odpadového hospodářství v centrální a východní Evropě. AVE působí v České Republice a na Slovensku. AVE poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství pro komunální a soukromé zákazníky a zajišťuje nejvyšší možnou technologickou a ekologickou úroveň zpracování odpadu.
AVE holding je součástí skupiny EP INDUSTRIES, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. Zahrnuje celou řadu podniků, které působí mimo odpadového hospodářství také v segmentech energetického strojírenství, dopravní infrastruktury a automobilového průmyslu.

Společnost
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Adresa
Dubská 793, Kladno – Dubí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 18 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Asistent/asistentka, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., Kateřina Kloudová