Náš IT team hledá posilu! Ovládáš Powershell? Pak se nám ozvi!

Nabízíme:

  • Moderně řízené IT dle standardů ITIL
  • Práce s nejnovějšími produkty Microsoft (cloud i on-premise) a Fortinet
  • Možnost specializace v mnoha oblastech IT oboru
  • Zajímavé IT projekty, na kterých je možnost se neustále učit a odborně posouvat
  • Neformální pracovní atmosféru bez nutnosti dress - code, flexibilní pracovní dobu
  • Firemní telefon, notebook (možnost Apple zařízení), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, zdravotní volno aj.

Náplň práce:

  • Návrh architektury infrastruktury, firemních aplikací a přenosových můstků
  • Zajištění funkčnosti a bezpečnosti infrastruktury, firemních aplikací a přenosových můstků
  • Řešení problémů on-premise infrastruktury a prostředí Azure/Office365
  • Monitorování, optimalizace a vyhodnocování funkčnosti systémů
  • Podílení se na návrhu a implementaci firemních a systémových aplikací, programů a IT standardů

Požadujeme:

  • Znalost Windows Server, Active Directory a Powershell podmínkou
  • Zkušenosti s rodinou System Center výhodou
  • Zkušenosti s Azure/Office365 výhodou
  • Zkušenosti s Fortinet produkty výhodou
  • Systematická, samostatná a pohodová osobnost se schopností nadhledu
  • Řidičský průkaz sk. B

O AVE:
Jsme jednou z největších společností na trhu v oblasti odpadového hospodářství, komunálních služeb, sanací ekologických zátěží, demolic, údržby komunikací a facility managementu. Obsluhujeme přes 2 000 000 obyvatel a v ČR působíme již od roku 1993. Kromě českého trhu působí skupina AVE také na Slovensku a Ukrajině. Jsme společensky a ekologicky odpovědná společnost. Vše provádíme s pečlivým ohledem na ekologii a ochranu životního prostředí. V regionech, kde působíme se snažíme být dobrým sousedem.

Společnost
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Adresa
Pražská 1321/38a, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., Kateřina Kloudová