Máte praktické zkušenosti s péčí o zeleň a sadbou? Chcete se podílet na vytváření záhonů a zkrášlovat tak Břeclav? Potom přijďte do AVE!

Náplň práce:

  • Údržba záhonů, okrasných keřů a dřevin, výsadba květin a dalších rostlin
  • Příprava půdy pro pěstování květin a okrasných dřevin
  • Provádět práce při zimní a letní údržbě zeleně, odborně o zeleň pečovat

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici nebo výuční list v oboru výhodou, nikoli podmínkou
  • Manuální zručnost, flexibilitu, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • Nástup možný ihned
  • 4 týdny placené dovolené plus dva dny zdravotního volna
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění – je potřeba myslet na budoucnost, a nejen tu pracovní
  • Pevná pracovní doba + příplatek za přesčas

O AVE:
Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti obchodující na trhu odpadového hospodářství v centrální a východní Evropě. AVE působí v České Republice a na Slovensku. AVE poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství pro komunální a soukromé zákazníky a zajišťuje nejvyšší možnou technologickou a ekologickou úroveň zpracování odpadu.
AVE holding je součástí skupiny EP INDUSTRIES, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. Zahrnuje celou řadu podniků, které působí mimo odpadového hospodářství také v segmentech energetického strojírenství, dopravní infrastruktury a automobilového průmyslu.

Společnost
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Adresa
Sovadinova 943/2, Břeclav
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 22 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Zahradník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., Kateřina Kloudová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.