Náš IT team hledá posilu! Ovládáš technologii Microsoft a baví tě to v kuchyni? Pak se nám ozvi!

Náplň práce:

  • Doplnění týmu technické podpory
  • Poskytování servisní a technologické podpory uživatelům v CZ a SK
  • Zajištění funkčnosti a bezpečnosti provozování výpočetních systémů
  • Správa doménového systému a serverů
  • Monitorování a vyhodnocování funkčnosti počítačových systémů
  • Podílení se na implementování firemních a systémových aplikací, programů a IT standardů

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání a fascinace IT oblastí
  • Znalost technologií Microsoft a zejména Active Directory podmínkou
  • Systematická, samostatná a pohodová osobnost se schopností nadhledu
  • Dobrý kuchař – pro pravidelné týmové snídaně :-)
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B1
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Moderně řízené IT dle standardů ITIL
  • Práce s nejnovějšími produkty Microsoft
  • Možnost specializace v mnoha oblastech IT oboru
  • Zajímavé IT projekty, na kterých je možnost se neustále učit a odborně posouvat
  • Neformální pracovní atmosféru bez nutnosti dress-code, flexibilní pracovní dobu
  • Dynamický tým složený z profesionálů v dané oblasti

O AVE CZ:
Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti obchodující na trhu odpadového hospodářství v centrální a východní Evropě. AVE působí v České Republice a na Slovensku. AVE poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství pro komunální a soukromé zákazníky a zajišťuje nejvyšší možnou technologickou a ekologickou úroveň zpracování odpadu.
AVE holding je součástí skupiny EP INDUSTRIES, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. Zahrnuje celou řadu podniků, které působí mimo odpadového hospodářství také v segmentech energetického strojírenství, dopravní infrastruktury a automobilového průmyslu.

Společnost
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Adresa
Pražská 1321/38a, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., Kateřina Kloudová