Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie tak, aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Produktový manažer pro UC&C

Pracovní náplň

• Řízení a rozvoj svěřeného portfolia produktů Unified Communication & Collaboration (UC&C),
• analýza trhu a konkurence,
• spolupráce na vytváření prodejní a marketingové strategie produktů,
• monitoring trendů v oboru, testování novinek a rozhodování o jejich zařazení do produktového portfolia,
• komunikace a budování vztahů s dodavateli,
• přímá podpora obchodníků u jednání se zákazníky (prezentace a konzultace),
• podpora dalších interních týmů (projekce, technická oddělení, …),
• příprava a realizace produktových školení,
• zodpovědnost za nastavení interních procesů pro jednotlivé produkty.

Požadujeme

• Min. SŠ vzdělání technického směru (ideálně telekomunikace, IT, elektrotechnika),
• praxi min 2.roky v oboru UC&C nebo na obdobné pozici v technologické firmě,
• dobrou orientaci v telekomunikačních, IT a AV technologiích,
• praktické zkušenosti s videokonferenčními systémy a IP telefonií (Cisco, Polycom, Skype for Business),
• znalost anglického jazyka na úrovni B2,
• obchodní myšlení a orientaci na zákazníka,
• dar komunikovat a umění domluvit se,
• schopnost veřejně vystupovat (školit a prezentovat),
• velkou míru samostatnosti,
• ŘP sk. B.

Nabízíme

Zázemí perspektivní ryze české společnosti, práci pro leadera na trhu AV technologií,
• práci v každodenním kontaktu s nejnovějšími technologiemi v oblasti AVIT,
• motivační finanční ohodnocení zohledňující individuální výkon,
• velký prostor pro samostatnou práci v rámci úspěšného týmu,
• pravidelné vzdělávání, další možnosti osobního i profesního rozvoje,
• systém benefitů zahrnující home office, 5 týdnů volna, sick day, příspěvek na pojištění, příspěvek na Multisport kartu, stravenky, týmové aktivity a další.

Společnost
AV MEDIA, a.s.
Adresa
Pražská 1335/63, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Product Manager, Project Manager, Product Specialist, Category Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.