Společnost AV MEDIA je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Prostřednictvím návrhů a realizací řešení pro sdílení obrazu a zvuku přinášíme našim zákazníkům inspiraci, užitek i radost.

Náš školní tým úspěšně mění využitím moderních technologií výuku na českých školách. Staňte se jeho součástí!
Aktuálně hledáme pro naši brněnskou pobočku novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Junior SALES MANAGER

Co budete dělat:

  • Ve svěřeném regionu - BRNO a část JIHOMORAVSKÉHO kraje - aktivně vyhledávat nové kontakty, pečovat o stávající zákazníky a budovat s nimi dlouhodobá partnerství,
  • navrhovat vhodná AV a ICT řešení včetně způsobů jejich financování a realizace,
  • společně s našimi partnery připravovat a realizovat projekty pro čerpání EU dotací ve školách v oblastech od vzdělávání pedagogů až po velké investiční projekty,
  • jednat se zřizovateli škol a vzdělávacích zařízení,
  • aktivně se podílet na marketingových aktivitách segmentu školy.

Co od vás očekáváme:

  • nutnou dávku pozitivní energie,
  • máte alespoň SŠ vzdělání s maturitou,
  • jste aktivní obchodník/ obchodnice se schopností prosadit se (máte předchozí zkušenosti na obchodní pozici),
  • akvizici vnímáte jako výzvu,
  • chápete význam budování dlouhodobých obchodních vztahů a umíte to,
  • jste držitelem/ držitelkou ŘP sk. B, aktivně řídíte.

Uvítáme:

  • pokud máte komunikační znalost AJ,
  • základní orientaci v oblasti ICT, a moderních technologií,
  • vaše případné zkušenosti s prodejem klientům ze státní správy a školství,
  • orientaci v evropských dotačních titulech.

Co vám nabízíme:

  • práci ve společnosti, která je leaderem na poli moderní interaktivní výuky,
  • nástup v období, které je nakloněno realizaci projektů z dotačních titulů,
  • zázemí silné značky se širokým portfoliem zákazníků a podmínkami pro jejich dlouhodobý rozvoj,
  • kvalitně definovaná řešení a špičkové produkty, které budete prodávat,
  • při dosažení kvalitních obchodních výsledků, vás čeká nadstandardní finanční ohodnocení – provizní systém
  • možnost flexibilně řídit svůj pracovní čas,
  • v případě zájmu práce v režimu home office,
  • služební vůz i k soukromému užití, mobilní telefon, notebook a další zaměstnanecké benefity.

Společnost
AV MEDIA, a.s.
Adresa
Vídeňská 189/102f, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel