AutoMax-Group je oficiálním distributorem v České a Slovenské republice maziv Shell, WD-40®, osvěžovačů WUNDER-BAUM®, autochemie MA-FRA®, Turtle Wax®, Coyote a autopříslušenství Bottari/Philips. AutoMax je stabilní společnost s více jak 20letou historií, sídlící v Praze 5. Společnost zaměstnává v současnosti v ČR/SR cca 120 lidí a dosahuje ročního obratu přes 1 mld CZK.

Do svého týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici samostatné/ho finanční/ho účetní/ho.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost problematiky podvojného účetnictví
- základní znalost daňové problematiky a DPH
- zkušenost a praxi v účetní problematice min. 2 roky
- uživatelskou znalost MS Office, dobrou znalost Excelu, základy AJ
- pečlivost, spolehlivost, flexibilitu
- znalost účetního systému Byznys je výhodou
- základní znalost anglického jazyka (občasná e-mailová komunikace se zahraničními partnery)

Náplň práce:

- denní účtování bankovních výpisů
- evidence a účtování faktur přijatých - za zboží a služby
- měsíční zúčtování platebních karet a hotovostních výdajů zaměstnanců
- kontroly saldokont
- ostatní účetní operace dle domluvy a rozdělení agendy (měsíční zúčtování skladů, evidence a účtování majetku, účtování časového rozlišení, zúčtování mezd, zúčtování nedokončené výroby atp. , kvůli zajištění vzájemné zastupitelnosti při nepřítomnosti hlavního účetního)
- vybrané závěrkové operace a podílení se na přípravě podkladů pro audit účetnictví

Nabízíme:

- samostatnou práci s možností odborného rozvoje, možnost získání zkušenosti s vedením ostatních účetních agend, seberealizace
- přátelský kolektiv
- finanční ohodnocení v závislosti na profilu a zkušenostech kandidáta
- zázemí stabilní společnosti
- Notebook i mobil k soukromému použití, stravenky, sick days, penzijní připojištění, životní pojištění.

Nástup 1.8.2020.

Společnost
AutoMax Group s.r.o.
Adresa
K Hájům 1233/2, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AutoMax Group s.r.o., Lucie Vitásková