AutoMax-Group je oficiálním distributorem v České a Slovenské republice maziv Shell, WD-40®, osvěžovačů WUNDER-BAUM®, autochemie MA-FRA®, Turtle Wax®, Coyote a autopříslušenství Bottari/Philips. AutoMax je stabilní společnost s více jak 20letou historií, sídlící v Praze 5. Společnost zaměstnává v současnosti v ČR/SR cca 125 lidí a dosahuje ročního obratu přes 1 mld CZK.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici: NÁKUPČÍ (technický nákup)

Pracovní náplň:

- nákup svěřeného sortimentu na základě stanovených kritérií

- komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli

- příprava podkladů pro celní úřad

- zajištění přepravy zboží od dodavatele do skladu

- reporting a zpracování skladových a logistických dat

- administrativa spojená s nákupem zboží

- komunikace s obchodním úsekem a logistickými partnery

Požadujeme:

-uživatelskou znalost angličtiny

- minimálně SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou

- práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office), dobrá znalost Excelu

- znalost systému BYZNYS výhodou

- znalost problematiky cla a spotřebních daní výhodou

- analytické a dobré komunikační schopnosti, preciznost, flexibilitu, odpovědnost, odolnost vůči

stresu

Nabízíme:

- prostředí rostoucí nekorporátní společnosti, kde se „stále něco děje… „

- stálé a perspektivní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu

- platové ohodnocení odpovídající profilu kandidáta a jeho schopnostem

- penzijní připojištění, stravenky, životní pojištění, sick days

- mobilní telefon, notebook

Společnost
AutoMax Group s.r.o.
Adresa
K Hájům 1233/2, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Zákaznický servis, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AutoMax Group s.r.o., Lucie Vitásková