Společnost Auto-Kabel Krupka s.r.o. je předním výrobcem kabelových svazků pro automobilový průmysl. Mezi naše hlavní zákazníky se řadí BMW, Mercedes, Audi, Škoda nebo Porsche. Jsme největším zaměstnavatelem v průmyslové zóně Krupka. Naším trvalým cílem je neustálé zdokonalování dodávek a služeb pro naše zákazníky, zvyšování efektivity a spolehlivosti. V rámci našich aktivit je kladen důraz na politiku jakosti a životního prostředí.

Elekromechanik

NÁPLŇ PRÁCE:

* provádění technické údržby, oprav a úprav řídících systémů
* realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů
* diagnostika a předcházení poruchám
* komunikace se zákazníky a dodavateli technologií

POŽADUJEME:

* SŠ vzdělání ideálně v oboru mechanik - elektronik, elektrotechnik, mechatronik
* praktické zkušenosti s údržbou, opravami a seřizováním PLC systémů
* vyhláška 50/1978 Sb.
* ochotu pracovat ve směnném režimu
* znalost cizího jazyka (Aj / Nj)
* výhodou znalost systémů PLC, Siemens
* výhodou je svářečský průkaz

NABÍZÍME:

* atraktivní finanční ohodnocení
* zaměstnanecké benefity (13. plat, týden dovolené navíc, jazykové kurzy, stravenky)
* zázemí stabilní a prosperující společnosti
* přístup k nejmodernějším technologiím

Společnost
Auto-Kabel Krupka, s.r.o.
Adresa
Krupka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Základní), Angličtina (Základní)
Zařazeno: Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Auto-Kabel Krupka, s.r.o., Kateřina Stent
417 719 237
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.