Velká česká obchodní společnost se zaměřením na prodej a servis vozidel vyhlašuje výběrové řízení na pozici

SKLADNÍK

Náplň práce:

- naskladňování zboží

- dle požadavků zákazníka zajistit rychlý a správný výdej zboží

- vysvětlení technické stránky jednotlivých produktů

- zajistit prodej náhradních dílů a příslušenství externím zákazníkům

- hlídat dostatečnou skladovou zásobu zboží

- vykonává operativní úkony zadané vedoucím

Požadavky:

- vyučen/SŠ vzdělání
- řidičský průkaz sk. B
- práce na PC
- znalost ND

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení
- zázemí silné, prosperující společnosti
- možnost osobního růstu
- možnost ubytování

Tato nabídka je platná do 31.8.2020.

Společnost
AUTO JAROV
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel