Velká česká obchodní společnost se zaměřením na prodej a servis vozidel vyhlašuje výběrové řízení na pozici

ASISTENT/KA SHOWROOMU NOVÝCH VOZŮ - KUNRATICE

Náplň práce:

- administrativní podpora prodejců
- vítání a vyřizování požadavků zákazníků na autosalonu (drobné občerstvení…)

- tvorba jednoduchých reportů
- vyřizování telefonů

Pracovní doba:

- pondělí až pátek, střídání ranní (7-15:30h) a odpolední (10:30-19:00h) směny, 1 sobota do měsíce od 9:00 do 13:00h

Požadavky:

- SŠ vzdělání
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- práce na PC – hlavně Word a Excel
- řidičský průkaz sk. B
- základy AJ

Nabízíme:

- velmi dobré platové ohodnocení (příplatky, provize z prodejů)
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost ubytování
- portfolio zaměstnaneckých benefitů (Multisport karta, příspěvek na stravování, sick day a další)

Tato nabídka je platná do 30.4.2020.

Společnost
AUTO JAROV
Adresa
Vídeňská 1755/126, Praha – Kunratice
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Ubytování/příspěvek na ubytování, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.