Atlas Copco s.r.o.

Atlas Copco není vidět, jsme ale skoro všude. Pomáháme vyrábět displeje mobilů, auta nebo třeba pivo. Náš svět jsou kompresory, vakuové vývěvy, průmyslové nářadí a stavební technika. Vyznáváme trvale udržitelnou produktivitu. Vznikli jsme jako rodinná firma v roce 1873 ve Švédsku. Dnes máme 34 000 zaměstnanců po celém světě, rodinnou atmosféru si ale držíme pořád. V Česku máme 2 zákaznická centra, 2 centra sdílených služeb a spoustu příležitostí pro nové kolegy. Přidejte se k nám!

Jak se nám daří?

Každé 3. auto na světě je vyrobeno naším nářadím.
Každé 2. pivo je vyrobeno díky našim kompresorům.
Naše pumpy jsou u výroby 90 % mobilních displejů.

Proč se vám budeme líbit?

Otevřená firemní kultura 

Nejvíce oceníte přátelskou atmosféru. Věříme ve férovost a rovné příležitosti pro všechny. Vyznáváme 100% etické chování i flexibilní rozvržení práce. Švédský původ nezapřeme. A jsme za to rádi. 

 

Našim lidem věříme

Jsme toho názoru, že problém nejlépe vyřeší ten, kdo je k němu nejblíž. Máme plochou organizační strukturu, která vám zaručí velkou svobodu i velkou míru odpovědnosti.


Světové možnosti

Jsme velcí. V Česku tak akorát a celosvětově dost na to, abyste vždycky měli kam růst. Profesně i osobnostně.


Špičkové výrobky

Naše výrobky jsou jedny z nejlepších ve svém oboru. Máme stovky patentů ročně a už desítky let udáváme směr.


Do you speak English?

V našem pražském centru sdílených služeb potkáte lidi 24 národností. Vždycky tak budete mít prostor procvičit si angličtinu. Nebo italštinu. Nebo polštinu. Nebo maďarštinu. Nebo? Jak je libo.


Myslíme i na ostatní

Přejeme si, aby měl k pitné vodě přístup každý člověk bez výjimky, a proto jsme založili charitativní projekt Water for All. Ke každé koruně od zaměstnance přidává Atlas Copco dvě.


Video

Koho hledáme?

Customer and Dealer Support Specialist

Atlas Copco s.r.o.
Adresa Praha – Hostivař
Datum vystaveníPřidáno včera

PtP Accountant with French

Atlas Copco s.r.o.
Adresa Praha – Nusle
Datum vystavení20. ledna

Servisní technik v Power Technique

Atlas Copco s.r.o.
Adresa Praha – Hostivař
Datum vystavení16. ledna

S kým budete pracovat?

Tomáš Příhoda – foto
Tomáš Příhoda
Service Operations Manager

V Atlas Copco máme přátelský tým lidí, kteří jsou odborníci ve svém oboru. Pracujeme s kvalitním nářadím a využíváme moderní technologie. Stále se učíme, abychom drželi krok s vývojem našich zařízení a mohli našim zákazníkům pomoci. Je to skutečně krásný pocit, když odjíždíte od klienta, vše funguje jak má a zákazník je spokojený.

Dominika Henry – foto
Dominika Henry
Assistant Business Controller

Mám dynamickou práci a tím se rozvíjím. Navíc mám skvělého šéfa, který všechno řeší s úsměvem. Někdy nevím, kdy si ještě dělá srandu a kdy už ne. :) Celkově jsou tu fajn lidi, s kterými můžu zajít na pivo nebo si zasportovat. I když se nám třeba občas něco nepovede, poučíme se a jede se dál.

Jaroslav Jedlička – foto
Jaroslav Jedlička
Business Line Manager

Už od střední mě fascinovaly stroje, které se točí - převodovky, motory, turbíny. Od studií na VŠ jsem si přál pracovat ve firmě, která je tzv. u toho, na vrcholu pomyslné technologické pyramidy. Osud obě moje představy spojil a nasměroval mě do firmy Atlas Copco, kde na různých pozicích pracuji už 25 let. Splňte si také svoje vize a představy!

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme