Náplň práce:

  • kompletní vedení skladu
  • zodpovídá za práci a organizaci při příjmu a výdeji zboží - práce je fyzicky náročná, manipulace se zbožím
  • zodpovídá za práci a organizaci systémového příjmu a výdeje zboží
  • vedení menšího pracovního týmu
  • zpracovává potřebnou administrativu spojenou s manipulací zboží
  • organizuje směny a přiděluje práci ostatním skladníkům / montážníkům
  • kontroluje zboží při naskladnění
  • zodpovídá za SPRÁVNÉ uložení zboží na určeném místě a inventuru
  • zajišťuje pořádek na pracovišti a v celém prostoru skladu

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • prokazatelná praxe ve vedení lidí a skladu (znalost skladových procesů a související administrativy)
  • průkaz nebo praxe řidiče VZV výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • zkušenosti s vedením týmu
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • analytické schopnosti
  • pečlivost, zručnost, smysl pro detail
  • flexibilita, asertivita a vysoké pracovní nasazení
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • tvořivou práci, za kterou jsou viditelné výsledky
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • vzdělávací kurzy, odborná školení
  • příjemné pracovní prostředí
  • slevy na zboží
  • stravenky v hodnotě 110 Kč + další firemní benefity
  • týden dovolené navíc nad rámec zákona

Nástup:

Ihned, případně dohodou

Pracoviště:

ASKO - NÁBYTEK, Havířov – Prostřední Suchá

Máte zájem u nás pracovat?

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis s použitím odpovědního formuláře.
Pokud Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

O pobočce

LÁSKA Z ASKA

Společnost
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Adresa
U Skleníků 1547/26, Havířov – Prostřední Suchá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Vedoucí/manažer skladu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel