Do našeho e-shopového týmu ve společnosti ASKO – NÁBYTEK hledáme zkušeného parťáka, který se v oblasti sociálních sítí Facebook, Instagram, Youtube a LinkedIn cítí jako ryba ve vodě a pomůže nám s digitální komunikací.

Náplň práce:

  • spolupráce na tvorbě strategie pro sociální média pro český a slovenský trh
  • správa a vytváření příspěvků s různými tématy na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Youtube a LinkedIn)
  • tvorba a následná analytika reklamních kampaní na sociálních sítích
  • budování silné komunity lidí okolo našich firemních profilů
  • sledování trendů, trhu, konkurence
  • správa, komunikace a řízení zákaznické zkušenosti - HEUREKA a feedTRACK

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou (1 - 2 roky ideálně)
  • zkušenosti z oblasti social media a se správou firemních profilů
  • přehled o principech a fungování on-line marketingu
  • zájem sledovat nové trendy v oblasti social media a zkoušet je aplikovat
  • perfektní znalost českého jazyka, (+ slovenského velkou výhodou) - práci s texty se u nás nevyhneš, proto je podmínkou také výborná znalost gramatiky - vynikající cit pro jazyk
  • kreativitu a ochotu učit se nové věci
  • komunikační schopnosti a týmového ducha
  • samostatnost, pečlivost a svědomitost

Nabízíme:

  • jistotu a zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti s rodinnou tradicí
  • moderní pracovní prostředí
  • pestrou a zajímavou práci
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • důkladné zaškolení
  • možnost dalších odborných školení a vzdělávacích kurzů
  • možnost profesního a osobního růstu v rámci společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • jazykové kurzy NJ
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • slevy na zboží
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • možnost napracovat si hodiny
  • benefity - balíček pro zaměstnance dle nastavení a pravidel společnosti
  • dovolená navíc nad rámec zákona - dle nastavení a pravidel společnosti

Pracoviště:

Praha 10 – Štěrboholy (Nákupní centrum EUROPARK)

Nástup:

Ihned, případně dohodou

Máte zájem u nás pracovat?

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem pomocí odpovědního formuláře. V případě, že Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

O pobočce

LÁSKA Z ASKA

Společnost
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Adresa
Nákupní 444/6, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel