Do našeho e-shopového týmu ve společnosti ASKO – NÁBYTEK hledáme novou posilu pro online komunikaci

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky online chat
  • Organizace schůzek – zákazník x prodejce
  • Analýza výsledků a jejich reporting
  • Podílení se na rozvoji webových stránek „plánování“
  • Podílení se na zodpovědnosti plnění cílů prodeje

Požadujeme:

  • Výbornou orientaci v online prostředí
  • Výborné komunikační schopnosti – umění a chuť jednat s lidmi po telefonu, tak i psaným slovem
  • Samostatnost a proaktivní přístup, spolehlivost a důslednost
  • Zodpovědný přístup a spolehlivost
  • Kreativitu, komunikativnost, schopnost navazovat vztahy
  • Strategické myšlení a organizační schopnosti
  • Týmového ducha při koordinaci činností s kolegy, tak i samostatnost při řízení svěřené agendy
  • Po zaškolení / zaučení – znalost sortimentu

Nabízíme:

  • Jistotu a zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti s rodinnou tradicí
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pestrou a zajímavou práci
  • Příjemný a přátelský kolektiv
  • Důkladné zaškolení
  • Možnost dalších odborných školení a vzdělávacích kurzů
  • Možnost profesního a osobního růstu v rámci společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Jazykové kurzy NJ
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč
  • Slevy na zboží
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost napracovat si hodiny
  • Benefity - balíček pro zaměstnance dle nastavení a pravidel společnosti
  • Dovolená navíc nad rámec zákona - dle nastavení a pravidel společnosti

Pracoviště:

Praha 10 – Štěrboholy (Nákupní centrum EUROPARK)

Nástup:

Ihned, případně dohodou

Máte zájem u nás pracovat?

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem pomocí odpovědního formuláře. V případě, že Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

O pobočce

LÁSKA Z ASKA

Společnost
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Adresa
Nákupní 444/6, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel