Společnost ASKO – NÁBYTEK nabízí studentům lákavou příležitost, jak ve spolupráci s našimi zkušenými kolegy z IT oddělení využít teoretické znalosti v praxi. V průběhu pracovního působení u nás se studenti seznámí s chodem našeho IT oddělení a tím získají možnost spolupracovat na zajímavých projektech. Pod vedením zkušeného mentora – vedoucího IT oddělení bude mít každý student možnost podívat se pod pokličku celého IT oddělení a seznámit se s jeho každodenní prací. Pomůžeme vám rozhodnout se, jakým směrem půjde vaše kariéra.

O co vlastně půjde?

Jedná se o nerotační 6 – 12ti měsíční program pro studenty / studentky vysokých škol technických i netechnických oborů, kteří mají chuť a zájem učit se novým věcem a rozšiřovat si tak své obzory

Koho hledáme?

  • Jsi student nebo studentka VŠ
  • Máš zájmem o praxi v oblasti IT projektů
  • Komunikuješ v německém, případně anglickém jazyce
  • Máš analytické myšlení
  • Rád/a přijímáš nové výzvy

Pracovní náplň / co tě čeká

  • analytické, konzultační a projektové činnosti v rámci IT projektů a iniciativ společnosti Asko
  • Pro lepší flexibilitu nabízíme DPP / DPČ s týdenním úvazkem 20 hod.
  • Tvoje odměna bude ve výši 170 Kč / hod.

Co získáš?

  • Základní zkušenosti a znalosti v IT, seznámíš se s prací našeho IT oddělení
  • Prohloubíš si svoje vědomosti a znalosti a dostaneš tak příležitost uplatnit své vědomosti v reálné praxi
  • Budeš sbírat cenné zkušenosti a prohloubíš si svoje znalosti prostřednictvím realizace projektů v našem IT oddělení

Místo výkonu práce:

Nákupní 444/6, Praha 10 – Štěrboholy

Začátek / nástup:

Ihned, případně dohodou

JAK TO BUDE FUNGOVAT?

Dostali jste se až do tohoto místa? Zaujala Vás naše pracovní nabídka?

Tak už jen zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem pomocí odpovědního tlačítka.

V případě, že Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Společnost
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Adresa
Nákupní 444/6, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy.