Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • dlouholeté zkušenosti s vedením týmu a s prací na obdobné nebo vedoucí pozici v maloobchodě, nejméně 2 roky
  • výborné komunikační a řídící schopnosti
  • flexibilita, samostatnost, loajalita
  • orientace na zákazníka
  • orientace na výsledek
  • odolnost vůči stresu
  • vysoké pracovní nasazení
  • práce s PC na uživatelské úrovni
  • řidičský průkaz skupiny „B“ výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • ochota pracovat v sedmidenním pracovním týdnu s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou

Náplň práce:

  • kompletní zastupování vedoucího obchodu
  • spoluodpovědnost za ekonomické ukazatele obchodu a jejich vyhodnocení
  • administrativní činnosti související s provozem obchodu, vedení kanceláře
  • efektivní řízení, hodnocení, motivace podřízených zaměstnanců a jejich podpora při plnění úkolů
  • plánování směn v souladu s platnými ustanoveními zákoníku práce
  • aktivní práce v obchodě
  • úspěšná realizace obchodní politiky společnosti
  • úzká spolupráce s oblastním vedoucím prodeje

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, úspěšné mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • velmi dobré a motivující finanční ohodnocení - provizní systém odměňování
  • zodpovědnou, samostatnou a zajímavou práci
  • důsledné zaškolení
  • další odborná školení
  • slevy na zboží
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • dny dovolené navíc nad rámec zákona
  • maximální podporu oblastního vedoucího prodeje a centrály společnosti

Nástup:

Ihned, případně dohodou

Pracoviště:

ASKO-NÁBYTEK, Praha 9 - Čakovice (vedle Globusu)

Máte zájem u nás pracovat?

V případě, že Vás naše nabídka práce zaujala a splňujete naše výše uvedené požadavky, pošlete nám pomocí odpovědního tlačítka svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem. Pokud Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Společnost
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Adresa
Kostelecká 999/83, Praha – Čakovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel