Do našeho marketingového týmu ve společnosti ASKO – NÁBYTEK nyní hledáme novou posilu na pozici grafika.

Náplň práce:

  • zpracování grafických podkladů od tvorby konceptu po tisková data (tisk, online, akce, outdoor, POS materiály)
  • tvorba produktového katalogu a letáků
  • aktivní podílení se na kreativní práci při navrhování vizuálů kampaní
  • úprava fotografií produktů a zodpovědnost za jejich aktuálnost
  • komunikace a spolupráce s ostatními členy marketingového týmu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici DTP
  • rutinní znalost grafických programů (InDesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat)
  • schopnost samostatné systematické práce a dodržování zadaných termínů
  • kreativitu a ochotu učit se nové věci
  • komunikační schopnosti a týmového ducha
  • pečlivost a svědomitost

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • příjemný a přátelský kolektiv
  • důkladné zaškolení
  • možnost dalších odborných školení a vzdělávacích kurzů
  • možnost profesního a osobního růstu v rámci společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • jazykové kurzy NJ
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • slevy na zboží
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • možnost napracovat si hodiny
  • benefity - balíček pro zaměstnance dle nastavení a pravidel společnosti
  • dovolená navíc nad rámec zákona - dle nastavení a pravidel společnosti

Pracoviště:

Praha 10 – Štěrboholy (Nákupní centrum EUROPARK)

Nástup:

Ihned, případně dohodou

Máte zájem u nás pracovat?

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem pomocí odpovědního formuláře. V případě, že Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Společnost
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Adresa
Nákupní 444/6, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel