Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ ekonomického zaměření
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Praxe na pozici finanční účetní výhodou
  • Znalost německého jazyka (min. základy)
  • Znalost SAP výhodou
  • Samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování

Náplň práce:

  • Účtování pokladen
  • Kontrola nárokovaných cestovních náhrad a jejich zaúčtování
  • Inventarizace účtů
  • Aktivní spolupráce s odpovědnými pracovníky jednotlivých poboček společnosti
  • Spolupráce s auditory

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Otevřený, přátelský a dynamický kolektiv
  • Jazykový kurz (německý jazyk)
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Týden dovolené navíc nad rámec zákona

Pracoviště:

Praha 10 – Štěrboholy, NC EUROPARK

Termín nástupu:

Ihned, popřípadě dohodou

Máte zájem u nás pracovat?

V případě, že Vás naše nabídka práce zaujala a splňujete naše výše uvedené požadavky, pošlete nám svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem pomocí odpovědního tlačítka. Pokud Vás zařadíme do výběrového řízení, budeme Vás kontaktovat.

Společnost
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Adresa
Nákupní 444/6, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel