Náplň práce:

- zpracování veškerých grafických podkladů pro reklamní materiály společnosti

- aktivní podílení se na kreativní práci při navrhování vizuálů a textů kampaní i akcí společnosti

- komunikace a spolupráce s ostatními členy marketinkového týmu

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání s maturitou

- zkušenosti na pozici DTP

- rutinní znalost grafických programů (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat)

- praxe v marketinku a reklamě výhodou

- týmového ducha

- schopnost samostatné systematické práce a dodržování zadaných termínů, samostatnost a cit pro detail

- kreativitu, schopnost nacházet řešení problémů a učit se nové věci

- flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

- znalost německého, případně anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na HPP v úspěšné mezinárodní společnosti

- důkladné zaškolení

- práci v mladém a dynamické kolektivu

- možnost profesního a osobního rozvoje

- odborné vzdělávání podle potřeby

- motivující finanční ohodnocení

- jazykové kurzy

- stravenky v hodnotě 90 Kč

- týden dovolené navíc nad rámec zákona

Společnost
ASKO - NÁBYTEK,spol.s r.o.
Adresa
Nákupní 444/6, Praha – Štěrboholy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.