Všichni si tykáme, učíme se navzájem, bavíme se, žijeme.

Motto Artiňáků zní: „It's in the people”.

Až k nám přijdeš, uvidíš, že to není jen prázdné heslo.

Customer Success Specialist

Zaměřujeme se na vývoj konverzační AI platformy, která se učí ze svých zkušeností jako živý organismus. Vyvíjíme dokonce vlastní NLP (Natural Language Processing), která rozumí i natolik barvitým jazykům, jako je čeština a slovenština. Uživatelé proto ani nemusí poznat, že komunikují s botem. Po naší platformě už sáhly takové značky jako Košík.cz, Bezrealitky.cz, Generali Česká pojišťovna nebo AAA AUTO.


Protože rychle rosteme, hledáme k nám dalšího člověka, můžeš mu říkat třeba Customer success specialist. Co se ale za tímhle spojením skrývá? Člověk, který se našel v KOMUNIKACI a v hledání toho, co klient doopravdy potřebuje. Mimochodem, komunikace je velkým písmem záměrně. Ale to zjistíš o pár řádků níž.

Jaká práce tě čeká?

Je nám jedno, jestli získáme parťáka nebo parťačku. Důležitější je tvoje schopnost se sblížit s klientem a inspirovat ho ve využití naší komunikační platformy.

Co tě u nás tedy čeká:

 • Nejdřív se seznámíš s naší platformou. Důkladně.
 • Potom přijde na řadu seznámení s klienty, se kterými začneš pravidelně komunikovat.
 • Provedeš je onboardingem, aby pochopili všechny funkce a nastavení nového virtuálního kolegy. Právě tento úvod bude pro vás oba nejdůležitější, protože na jeho základě můžeme budovat dlouhodobý vztah.
 • Můžeš tomu říkat školení, průběžné vzdělávání nebo pravidelné updaty. V každém případě si s klienty vytvoříte nějaký komunikační rámec. Chceš jim posílat personifikovaný e-mailing s tipy a triky? Není problém!
 • Bude to chtít i trochu obchodního myšlení. Neboj se, že bychom tě nutili do lovení leadů. Místo toho budeš klienty inspirovat v tom, aby z naší platformy dostávali co nejvíce.
 • Chybí zákazníkovi nějaká funkce? Ztrácí se v tvorbě scénářů? Hodila by se mu nějaká „fíčura“? Vytvoříme, zařídíme. Ale potřebujeme o tom od tebe vědět.
 • Veškeré manuály, návody nebo jakékoliv další materiály samozřejmě nemusíš tvořit ty sám. Máme marketing i šikovné externisty.

Jak si tě představujeme?

 • Znáš prostředí B2B a jeho specifika, včetně toho, kdy se ne/hodí tykání
 • Dokážeš nastavit procesy z ničeho a především se jich držet.
 • Tvým úkolem nebude prodávat, ale pečovat o zakazníky.
 • Máš drajv, ale respektuješ, že s klienty budujeme hlavně dlouhodobé vztahy.
 • Pohybuješ se v onlinu a znáš (nebo dokonce využíváš) některé SaaS programy.
 • Dobrá angličtina ti určitě pomůže. Některé materiály a nástroje zkrátka v češtině nejsou.

Co ti nabídneme?

 • Coworkers.ai jsou v podstatě startup v zavedené firmě. To znamená, že veškeré změny zavádíme rychle a agilně, máme ale zároveň jistotu dlouhodobého rozvoje.
 • Dostaneš možnost vybudovat svoje vlastní oddělení na zelené louce. Od vedení k tomu dostaneš důvěru a od všech pomocnou ruku, když budeš cokoliv potřebovat.
 • V našem týmu potkáš studenty, absolventy i lidi s mnoha lety praxe. Pokaždé to ale budou profíci. Když nám to svět umožní, rádi se potkáme na grilovačce (maso nebo lilek, je nám to jedno 😊), při sportu nebo jiné akci. A když to nejde, naplánujeme třeba Counter strike, Among Us, Halloween party nebo rodinný kvíz. Za všech okolností chceme fungovat jako tým.
 • I když teď většina z nás pracuje na home office, nebudeme tě nutit za každou cenu zůstávat doma. Kanceláře jsme nezavřeli, jen musíš dodržet jasně nastavená pravidla.
 • #ARTINfit pro nás není jen obyčejný hashtag. Letos se víc než v minulosti chceme věnovat péči o fyzické i duševní zdraví. V benefitech proto najdeš budget na nutriční poradce, fyzioterapeuty nebo konzultace s psychologem.

Zaujali jsme tě? Ozvi se, rádi si s tebou popovídáme o spolupráci. Pošli nám zprávu a připoj životopis, svůj profil na LinkedInu nebo cokoliv jiného, z čeho tě lépe poznáme :).

Informace o pozici

Společnost
ARTIN, spol. s r.o.
Adresa
Purkyňova 670/142, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ARTIN, spol. s r.o., Lenka Stříteská