Jsme ARTIN, brněnský software house, který vyvíjí technologická řešení na zakázku pro naše zákazníky. Kromě toho pracujeme taky na vývoji vlastních, interních produktů. Jedním z nich je i Chatbot, který velkým korporacím i menším firmám přináší znatelná ulehčení. Protože jde o technologicky jedinečný produkt s velkou vizí, rádi bychom do jeho prodeje pořádně šlápli. Tuto roli chceme svěřit obchodníkovi, který se do toho zodpovědně pustí a pomůže nám zejména s akvizicí nových zákazníků.

Jestli tě zajímá, jak u nás Chatbot funguje, mrkni na náš web a vyzkoušej si ho :)

Čemu se budeš konkrétně věnovat?

 • Ve zkratce řečeno budeš získávat nové zákazníky pro Chatbot – špičkový produkt, který je radost nabízet.
 • Nejdříve se zorientuješ, jak to u nás v ARTINu funguje, abys nás dokázal(a) správně reprezentovat a seznámíš se s vlastním produktem.
 • Poté se pustíš do analýzy našich stávajících zákazníků - jaké jsou to firmy a v čem je jim konkrétně náš Chatbot přínosný.
 • Zamyslíš se nad tím, pro které další instituce (ať už podobné našim zákazníkům, nebo klidně i z úplně jiných oblastí) by mohlo být využívání Chatbota přínosné.
 • Firmy začneš oslovovat. S těmi, které o Chatbota projeví zájem, se osobně setkáš a ukážeš jim, co naše řešení umí a kde jim může pomoci. V ideálním případě pak bude následovat vytvoření konkrétní nabídky.

Jsi náš člověk?

 • Cítíš se být obchodníkem, i když možná nemáš letité zkušenosti – nebojíš se zvednout telefon a nabídnout firmě produkt, který za to opravdu stojí.
 • Vystupuješ reprezentativně a máš dobré komunikační dovednosti, budeš totiž prvním kontaktem mezi ARTINem a potenciálním zákazníkem.
 • V ideálním případě je ti blízký svět IT a technologií.
 • Nebojíš se angličtiny. Zatím sice působíme na československém trhu, ale rádi bychom časem naše pole působnosti rozšířili.

Co je na této pozici zajímavého?

 • Budeš pánem své vlastní práce. Je na tobě, jakým způsobem dosáhneš vytyčených cílů.
 • K dispozici budeš mít našeho seniorního kolegu, který dělá obchod pro celý ARTIN. Ten ti rád předá svoje zkušenosti a poradí, když bude třeba.
 • Staneš se součástí týmu, který Chatbota navrhuje a vyvíjí.Snadno se tak dostaneš ke všem informacím, které budeš potřebovat.

Je to pozice, ve které se vidíš? Tak se nám ozvi!


Informace o pozici

Společnost
ARTIN, spol. s r.o.
Adresa
Božetěchova 10/19, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


ARTIN, spol. s r.o., Eliška Brejšková