ARTIN, spol. s r.o.

Jsme ARTIN – český software house. Vyvíjíme technologická řešení na zakázku. Působíme v různých oblastech (bankovnictví, telekomunikace, automobilový průmysl, energetika, …). Pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Máme rádi efektivní, chytrá řešení a čistý kód. Baví nás umělá inteligence (ostatně máme ji i v názvu) a vymýšlíme i vlastní projekty, kde AI můžeme využít. Roboauto, chatbot, voicebot, robotická recepční - nápadů máme hodně.

Jak se nám daří?

řádků kodů u nej projektu
tehdy jsme vznikli
tolik nás je dnes

Proč bys měl/a jít k nám?

  • Pracujeme na různorodých projektech. Budeš mít možnost se dostat k zajímavým zakázkám a vyzkoušíš si tak nové technologie a způsoby práce. Lidi neškatulkujeme, takže pokud nastoupíš například jako juniorní Javista, neznamená to, že za pár let nebudeš mít na starosti svůj projekt.
  • Zajímají nás nejnovější technologie. Učíme se a inspirujeme od profíků z oboru a nezaostáváme. A když jsme například cítili, že by Java potřebovala vylepšit, začali jsme používat Kotlin.
  • Neomezená dovolená, volná pracovní doba, příspěvek na psychologa, vlastní počítač nebo firemní paušál. To je jen krátký výčet toho, co svým Artiňákům rádi dopřejeme. 

Jak to u nás chodí?

Jsme kolegové i kamarádi.

Jsme kolegové i kamarádi.

Trávíme spolu čas i mimo práci. Ale neboj, máme mezi námi i spoustu introvertů a lidí, co se raději věnují rodině. Někdo jezdí na výlety nebo chodí sportovat, jiní zase hrají deskovky nebo se účastní rodinných akcí. Každý si přijde na to své.

Můžeš se vzdělávat.

Můžeš se vzdělávat.

Milujeme kávu a rádi se vzděláváme. Proto máme v ARTINu neomezenou konzumaci dobré kávy a vymýšlíme si vlastní akce, jako je například TechCafe, hackathony nebo technické meetupy. Každý z nás si určuje, jakým tempem a způsobem se chce posouvat. My ti rádi ukážeme možnosti a podpoříme tvoje nápady.

Budeš mít volnost a plnou důvěru.

Budeš mít volnost a plnou důvěru.

Máme volnou pracovní dobu a neomezenou dovolenou. Svým lidem věříme a dáváme jim volnost, aby mohli pracovat. Samozřejmě to musí fungovat na projektu i u zákazníka, ale nikdo se na tebe nebude dívat skrz prsty, pokud skončíš v práci ve 2 odpoledne nebo si dáš v pátek voraz. Ale ne na úkor projektu.

Benefity

Neomezená dovolená

Ano, čteš správně. Od prvního dne v ARTINu - pokud u nás pracuješ na plný úvazek na hlavní pracovní poměr - máš neomezenou dovolenou. Aby však spolupráce fungovala, je potřeba se ohledně dovolené domlouvat uvnitř celého týmu.

Rozvoj

Organizujeme technická I soft-skills školení. Sdílíme zkušenosti napříč týmy na pravidelných komunitních setkáních (Tech Café, analytická či testerská komunita, ...). A pokud se chceš zlepšit třeba v angličtině nebo němčině, možnost u nás máš taky.

Flexibilita

Samozřejmostí je pro nás pružná pracovní doba a možnost využívat kanceláře v Brně, Praze či Coworking centrum, které ti zařídíme. A pokud se necítíš dobře, k dispozici máš až 3 sick days za rok.

Otevřenost

U nás to není jen heslo. Komunikujeme otevřeně, ať jde o dobré zprávy nebo nepříjemné novinky. Jsme k sobě upřímní a to nám umožňuje pracovat svobodně.

Káva a něco na zub

Káva bezpochyby stojí za mnoha pracovními úspěchy. U nás budeš mít přístup k jejímu bezednému zdroji. A chytne-li tě během dne mlsná, i s tím si dokážeme poradit! V ledničkách najdeš vždycky nějakou sváču a máme i šuplíky plné dobrot.

Homeoffice i práce z kanceláří

Většina z nás pracuje z domu. Home office nebyl překážkou ani před dobou covidovou. Jestli se ti doma nepracuje dobře, protože nemáš kvalitní židli, tak si ji můžeš vzít z kanclu. A pokud to není židlí, můžeš do práce chodit třeba každý den.

Video

Koho hledáme?

17. ledna
Plat 50 000 – 70 000 Kč
Práce převážně z domova
  ARTIN, spol. s r.o.
Adresa  Brno – Medlánky
17. ledna

11. ledna
Práce převážně z domova
  ARTIN, spol. s r.o.
Adresa  Brno – Medlánky
11. ledna

S kým budete pracovat?

Jaroslav Müller – foto
Jaroslav Müller
Java/Kotlin, DevOps

Chceme být firmou efektivních vývojářů. Já jsem v ARTINu proto, abych to umožnil.

Lucka Smrčková – foto
Lucka Smrčková
Testerka

Hlídám kvalitu našich rozmanitých projektů. A baví mě to.

Martin Omacht – foto
Martin Omacht
Frontend vývojář

Na ARTINu mám rád otevřenou a přátelskou kulturu. Člověk se nemusí bát vyjádřit svůj názor a lépe se v takových podmínkách pracuje.

Průběh výběrového řízení

1

Dej nám o sobě vědět

Pošli nám svoje CV, LinkedIn profil, nebo cokoli, z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Připojit můžeš i pár řádků o tom, co hledáš, co tě zajímá a v čem by ses rád(a) posouvala dál.

2

Potkáš se s HR

Pak se ti ozveme my z HR - Tom, Janča, Anet nebo Klárka. Společně projdeme základní info o fungování ARTINu, jakým způsobem pracujeme, přehled o projektech a taky se ještě s kolegy z vývoje poptáme na tvoje zkušenosti a očekávání.

3

Absolvuješ algoritmický test nebo praktický úkol

Ucházíš-li se o technickou pozici, pak na tebe bude čekat testík. ProJuniorní vývojáře je připraven test algoritmický, který zabere 1,5 hodinky, pro všechny testery pak testerský a test na SQL. Pokud se hlásíš na pozici netechnickou, můžeme mít pro tebe také připravený drobný praktický úkol.

4

Hurá na druhé kolo!

Padli jsme si na prvním kole do noty a třeba si i prošel/prošla jsi naším algoritmickým/testerským testem či praktickým úkolem? Pak není na co čekat a rovnou se s tebou domluvíme na kole druhém. Tam se setkáš s dalšími kolegy vývojáři, kteří zaštiťují technologii, ve které chceš pracovat, případně mají něco společného s projektem, do kterého bychom tě chtěli zapojit.

5

Dostaneš od nás finální feedback

Teď už většinou následuje finální rozhodnutí. Chceme s tebou spolupracovat a chceš spolupracovat ty s námi? Pokud si na obě otázky odpovíme kladně, nic nebrání tomu, aby ses stal(a) Artiňákem/Artiňačkou!

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme