ARTIN, spol. s r.o.

Jsme ARTIN – česko-slovenský software house. Vyvíjíme technologická řešení na zakázku. Působíme v různých oblastech (bankovnictví, telekomunikace, automobilový průmysl, energetika, …). Pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Máme rádi efektivní, chytrá řešení a čistý kód. Baví nás umělá inteligence (ostatně máme ji i v názvu) a vymýšlíme i vlastní projekty, kde AI můžeme využít. Roboauto, chatbot, voicebot, robotická recepční - nápadů máme hodně.

Jak se nám daří?

řádků kodů u nej projektu
tehdy jsme vznikli
tolik nás je dnes

Proč bys měl/a jít k nám?

  • Pracujeme na různorodých projektech. Budeš mít možnost se dostat k zajímavým zakázkám a vyzkoušíš si tak nové věci. Lidi neškatulkujeme, takže pokud nastoupíš například jako juniorní Javista, neznamená to, že za pár let nebudeš mít na starosti svůj projekt.
  • Zajímají nás nejnovější technologie. Učíme se a inspirujeme od profíků z oboru a nezaostáváme. A když jsme například cítili, že by Java potřebovala vylepšit, začali jsme používat Kotlin.
  • Neomezená dovolená, volná pracovní doba, příspěvek na psychologa, vlastní počítač nebo firemní paušál. To je jen krátký výčet toho, co svým Artiňákům rádi dopřejeme. 

Jak to u nás chodí?

Jsme kolegové i kamarádi.

Jsme kolegové i kamarádi.

Trávíme spolu čas i mimo práci. Ale neboj, máme mezi námi i spoustu introvertů a lidí, co se raději věnují rodině. Někdo jezdí na výlety nebo chodí sportovat, jiní zase hrají deskovky nebo se účastní rodinných akcí. Každý si přijde na to své.

Můžeš se vzdělávat.

Můžeš se vzdělávat.

Milujeme kávu a rádi se vzděláváme. Proto máme v ARTINu neomezenou konzumaci dobré kávy a vymýšlíme si vlastní akce, jako je například TechCafe, hackathony nebo technické meetupy. Každý z nás si určuje, jakým tempem a způsobem se chce posouvat. My ti rádi ukážeme možnosti a podpoříme tvoje nápady.

Budeš mít volnost a plnou důvěru.

Budeš mít volnost a plnou důvěru.

Máme volnou pracovní dobu a neomezenou dovolenou. Svým lidem věříme a dáváme jim volnost, aby mohli pracovat. Samozřejmě to musí fungovat na projektu i u zákazníka, ale nikdo se na tebe nebude dívat skrz prsty, pokud skončíš v práci ve 2 odpoledne nebo si dáš v pátek voraz a práci dokončíš v sobotu.

Benefity

Neomezená dovolená

Ano, čteš správně. Po roce, kdy v ARTINu pracuješ na plný úvazek na hlavní pracovní poměr, automaticky přecházíš do režimu neomezené dovolené. Aby však spolupráce fungovala, je potřeba se ohledně dovolené domlouvat uvnitř celého týmu.

Rozvoj

Organizujeme technická I soft-skills školení. Sdílíme zkušenosti napříč týmy na pravidelných komunitních setkáních (Tech Café, analytická či testerská komunita, ...). A pokud se chceš zlepšit třeba v angličtině nebo němčině, možnost u nás máš taky.

Flexibilita

Samozřejmostí je pro nás pružná pracovní doba a možnost využívat home-office. A pokud se necítíš dobře, k dispozici máš až 3 sick days za rok.

Otevřenost

U nás to není jen heslo. Komunikujeme otevřeně, ať jde o dobré zprávy nebo nepříjemné novinky. Jsme k sobě upřímní a to nám umožňuje pracovat svobodně.

Káva a něco na zub

Káva bezpochyby stojí za mnoha pracovními úspěchy. U nás budeš mít přístup k jejímu bezednému zdroji. A chytne-li tě během dne mlsná, i s tím si dokážeme poradit! V brněnské ledničce najdeš vždycky nějakou sváču a v Praze máme šuplík plný dobrot.

Homeoffice i práce z kanceláří

Většina z nás teď pracuje z domu. Home office nebyl překážkou ani před dobou covidovou. Ale jestli se ti doma nepracuje dobře, protože nemáš kvalitní židli, tak si ji můžeš vzít z kanclu. A pokud to není židlí, můžeš do práce chodit třeba každý den.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
Přidáno včera
  ARTIN, spol. s r.o.
  Brno – Medlánky
Přidáno včera

Přidáno včera
  ARTIN, spol. s r.o.
  Praha – Nusle
Přidáno včera

1. prosince
1. prosince

S kým budete pracovat?

Honza Najvárek – foto
Honza Najvárek
zakladatel ARTINu

Chceme být firmou efektivních vývojářů. Já jsem v ARTINu proto, abych to umožnil.

Lucka Smrčková – foto
Lucka Smrčková
testerka

Hlídám kvalitu našich rozmanitých projektů. A baví mě to.

Ondra Benda – foto
Ondra Benda
Java programátor

Jsme banda kamarádů, která spolu píše kvalitní kód a pak sjíždí kopce na lyžích. Ani skoro po 10ti letech mě to nepřestává bavit!

Průběh výběrového řízení

1

Dej nám o sobě vědět

Pošli nám svoje CV, LinkedIn profil, nebo cokoli, z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Připojit můžeš i pár řádků o tom, co hledáš, co tě zajímá a v čem by ses rád(a) posouvala dál.

2

Potkáš se s HR

Pak se ti ozveme my z HR - Péťa, pokud se hlásíš do Prahy, a Lenka nebo Eliška, pokud se ucházíš o místo do Brna. Společně projdeme základní info o ARTINu, projektech a taky se poptáme na tvoje zkušenosti a očekávání.

3

Absolvuješ algoritmický test nebo praktický úkol

Ucházíš-li se o technickou pozici, pak na tebe bude čekat testík. Pro vývojáře je připraven test algoritmický, který zabere 1,5 hodinky, pro testery pak testerský a test na SQL. Pokud se hlásíš na pozici netechnickou, můžeme mít pro tebe také připravený drobný praktický úkol.

4

Hurá na druhé kolo!

Padli jsme si na prvním kole do noty a prošel/prošla jsi naším algoritmickým/testerským testem či praktickým úkolem? Pak není na co čekat a rovnou se s tebou domluvíme na kole druhém. Tam se setkáš s kolegy vývojáři, kteří zaštiťují technologii, ve které chceš pracovat, případně mají něco společnésho s projektem, do kterého bychom tě chtěli zapojit.

5

Dostaneš od nás finální feedback

Teď už většinou následuje finální rozhodnutí. Chceme s tebou spolupracovat a chceš spolupracovat ty s námi? Pokud si na obě otázky odpovíme kladně, nic nebrání tomu, aby ses stal(a) Artiňákem/Artiňačkou!

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme