ARTIN, spol. s r.o.

Jsme ARTIN – česko-slovenský software house. Vyvíjíme technologická řešení na zakázku. Působíme v různých oblastech (bankovnictví, telekomunikace, automobilový průmysl, energetika, …). Pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Máme rádi efektivní, chytrá řešení a čistý kód. Baví nás umělá inteligence (ostatně máme ji i v názvu) a vymýšlíme i vlastní projekty, kde AI můžeme využít. Roboauto, chatbot, voicebot, robotická recepční - nápadů máme hodně.

Jak se nám daří?

řádků kodů u nej projektu
tehdy jsme vznikli
tolik nás je dnes

Proč k nám?

  • Jsme skvělý tým, rádi spolu trávíme čas v práci ale i mimo ní - jezdíme na kole, hrajeme volejbal, lyžujeme, lezeme po skalách, v létě grilujeme, hrajeme deskovky, chodíme na pívo... s námi se zkrátka nudit nebudeš!
  • Zkoušíme nové technologie, dále se vzděláváme a pomáháme si. Rádi si rozšiřujeme obzory a předáváme naše zkušenosti dál.
  • Pracujeme na různorodých  projektech. Budeš mít tedy možnost se dostat k různým projektům a vyzkoušet si tak nové věci, které tě posunou dál. 
  • Nabízíme zaměstnanecké benefity, které budeš chtít využívat - neomezená dovolená, kouzelná lednička nebo šuplík plný dobrot? Najdeš toho u nás ještě mnohem víc ;).

Jak pracujeme?

Moderní kanceláře

Moderní kanceláře

V Brně jsme se nastěhovali do nové, moderní budovy v Technologickém parku, kde nechybí ani pinec, skluzavka nebo lezecká stěna. V Praze pak máme kancelář ve skvělé lokalitě na Vyšehradě, kde pořádáme turnaje ve fotbálku nebo grilujeme na naší zahrádce.

Šuplík plný sladkostí

Šuplík plný sladkostí

V Praze jsme zmlsaní, tak kromě plně vybavených kanceláří máme každý den připravené mísy s čerstvým ovocem a plný šuplík dobrot. Naštěstí to můžeme vysportovat při našich ARTIN sportovních dnech, které pořádáme pravidelně 😊

Luxusní výhled

Luxusní výhled

Potřebuješ se nadýchat čerstvého vzduchu nebo se na chvíli odreagovat nad kávou? V Brně máme parádní terasu, odkud se můžeš kochat krásným výhledem na brněnské Medlánky.

Benefity

Neomezená dovolená

Ano, čteš správně. Po roce, kdy v ARTINu pracuješ na plný úvazek na hlavní pracovní poměr, automaticky přecházíš do režimu neomezené dovolené. Aby však spolupráce fungovala, je potřeba se ohledně dovolené domlouvat uvnitř celého týmu.

Rozvoj

Organizujeme technická I soft-skills školení. Sdílíme zkušenosti napříč týmy na pravidelných komunitních setkáních (Tech Café, analytická či testerská komunita, ...). A pokud se chceš zlepšit třeba v angličtině nebo němčině, možnost u nás máš taky.

Flexibilita

Samozřejmostí je pro nás pružná pracovní doba a možnost využívat home-office. A pokud se necítíš dobře, k dispozici máš až 3 sick days za rok.

Otevřenost

U nás to není jen heslo. Komunikujeme otevřeně, ať jde o dobré zprávy nebo nepříjemné novinky. Jsme k sobě upřímní a to nám umožňuje pracovat svobodně.

Káva a něco na zub

Káva bezpochyby stojí za mnoha pracovními úspěchy. U nás budeš mít přístup k jejímu bezednému zdroji. A chytne-li tě během dne mlsná, i s tím si dokážeme poradit! V brněnské ledničce najdeš vždycky nějakou sváču a v Praze máme šuplík plný dobrot.

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

React developer pro cloudové CMS

ARTIN, spol. s r.o.
Adresa Brno – Medlánky
Datum vystaveníPřidáno dnes

Java Developer s přesahem do cloudu

ARTIN, spol. s r.o.
Adresa Praha – Nusle
  Práce převážně z domova
Datum vystaveníPřidáno dnes

Zkušený IT Projektový manažer

ARTIN, spol. s r.o.
Adresa Brno – Medlánky
Datum vystaveníPřidáno dnes

S kým budete pracovat?

Honza Najvárek – foto
Honza Najvárek
zakladatel ARTINu

Chceme být firmou efektivních vývojářů. Já jsem v ARTINu proto, abych to umožnil.

Lucka Smrčková – foto
Lucka Smrčková
testerka

Hlídám kvalitu našich rozmanitých projektů. A baví mě to.

Ondra Benda – foto
Ondra Benda
Java programátor

Jsme banda kamarádů, která spolu píše kvalitní kód a pak sjíždí kopce na lyžích. Ani skoro po 10ti letech mě to nepřestává bavit!

Průběh výběrového řízení

1

Dej nám o sobě vědět

Pošli nám svoje CV, LinkedIn profil, nebo cokoli, z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Připojit můžeš i pár řádků o tom, co hledáš, co tě zajímá a v čem by ses rád(a) posouvala dál.

2

Potkáš se s HR

Pak se ti ozveme my z HR - Péťa, pokud se hlásíš do Prahy, a Lenka nebo Eliška, pokud se ucházíš o místo do Brna. Společně projdeme základní info o ARTINu, projektech a taky se poptáme na tvoje zkušenosti a očekávání.

3

Absolvuješ algoritmický test nebo praktický úkol

Ucházíš-li se o technickou pozici, pak na tebe bude čekat testík. Pro vývojáře je připraven test algoritmický, který zabere 1,5 hodinky, pro testery pak testerský a test na SQL. Pokud se hlásíš na pozici netechnickou, můžeme mít pro tebe také připravený drobný praktický úkol.

4

Hurá na druhé kolo!

Padli jsme si na prvním kole do noty a prošel/prošla jsi naším algoritmickým/testerským testem či praktickým úkolem? Pak není na co čekat a rovnou se s tebou domluvíme na kole druhém. Tam se setkáš s kolegy vývojáři, kteří zaštiťují technologii, ve které chceš pracovat, případně mají něco společnésho s projektem, do kterého bychom tě chtěli zapojit.

5

Dostaneš od nás finální feedback

Teď už většinou následuje finální rozhodnutí. Chceme s tebou spolupracovat a chceš spolupracovat ty s námi? Pokud si na obě otázky odpovíme kladně, nic nebrání tomu, aby ses stal(a) Artiňákem/Artiňačkou!

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme